![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:30, 12 грудня 2011 р.
26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір
Розвиток спорту у військових 26-ої Бердичівської артилерійської бригади, здоровий спосіб життя стоять чи не на першому місці. Колись у частині навіть своя футбольна команда була, щоправда, вона не збереглася. Командир артбригади Андрій Маліновський вирішив відновити гарні футбольні традиції і започаткувати Відкритий чемпіонат з міні-футболу на Кубок бригади. Запросили до участі всі бажаючі команди міста та району і, звісно, свою виставили.
Олексій Лещінський, начальник фізичної підготовки та спорту 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Ми розраховували, що буде до шести команд. Але заявилося 10. і я дуже радий, що так вийшло. Бачу, що перших дві гри пройшли активно, з боротьбою. Дуже цікаво.»
На урочисте відкриття чемпіонату завітали депутати міської ради від ВО “Батьківщина”, оскільки у змаганнях бере участь їхня команда “Батьківщина молода”. Від імені депутатського корпусу народні обранці подякували військовим за створення ще одного футбольного турніру, а його учасників привітали із гарним початком.
Андрій Ткачук, депутат Бердичівської міської ради: «Бажаю вам показати гарні результати, якісний футбол, не дивлячись на несприятливі погодні умови. Нехай вам щастить і, звісно, перемог.»
Ярослав Бессаліцьких, депутат Бердичівської міської ради: «Є такий вислів: “Трус не играет в хокей.” Дивлячись на те, що ми розпочинаємо турнір у зимовий період, можна із усією впевненістю сказати, що боягуз не грає у футбол. У футбол грають справжні чоловіки, такі, як ви. Бажаю всім перемоги.»
Завершилася офіційна частина яскравим салютом.
Перед урочистим відкриттям відіграли перший матч команди 26-ї БАБр та батальйону РЕБ. Перемогу із рахунком 7:1 здобули артилеристи. Військові кажуть: довелося добряче побігати, але задоволення отримали невимовне.
Олег Пучин, гравець команди “Штурм” (26-та БАБр) : «Ми сподіваємося, що на цьому турнірі посядемо почесне місце. Повинні увійти до першої п’ятірки.»
Другий матч провели команди “М’ясокомбінат” та “Батьківщина молода”. Останнім не дуже щастило у грі, але, як говорять футболісти, головне не перемога, а участь.
Чемпіонат триватиме до кінця лютого наступного року, тож за Кубок ще буде можливість поборотися.
![26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий..., фото-1 26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий..., фото-2 26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий..., фото-3 26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий..., фото-4 26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий..., фото-5 26-а Бердичівська артилерійська бригада організувала новий футбольний турнір, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:17, 22 липня
9
17:37, 13 липня
13:33, 13 липня
16:49, 23 липня
1
14:56, 15 липня
live comments feed...