>

Автоматизація завантаження замовлень з Rozetka

На жаль, оголошення застаріло
Компанія SoftUp пропонує обробку, яка перевантажує замовлення з Rozetka на 1С за допомогою технології API Rozetka Marketplace.

Різниця між автоматичною передачею за допомогою обробки та ручною передачею буде очевидною.

Призначена для звичайної форми конфігурації УТП.

При створені замовлення від покупця обробка автоматично створює контрагента та/або договір, якщо його не було в системі.

Вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу 1С. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

https://softup.com.ua/modul-intehratsiyi-bas-1c-ta-rozetka/
Рубрики
Бізнес, фінанси
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Надувний рекламний намет на чотирьох опорах компанії Слон схожий на мобільну надувну студію, підходи...
20:53, 13 грудня
Привертайте увагу, викликайте посмішки, станьте центром свята з надувними крилами компанії Слон. На...
20:53, 13 грудня
Проведемо швидку реєстрацію Фізичної Особи – Підприємця у державному реєстрі. Після реєстрації Ви от...
22:22, 23 грудня
Надувні рекламні фігури компанії Слон — спосіб представити продукт, заклад, збільшити видимість това...
20:53, 13 грудня
SEO поисковое органическое продвижение сайтов, раскрутка сайта – это комплекс действий интернет-марк...
10:26, Вчора
Вы - владелец сайта и ожидаете приток посетителей на свой сайт. Время идет, а притока все нет и нет....
10:26, Вчора

Останні переглянуті

Пропонуємо ремонт прес-форм, відновлення формоутворюючих поверхонь, виготовлення нових матриць, пуан...
18:53, 21 березня 2023 р.
Купую неліквіди підшипників не дорого! Тільки нові без плям і не очищені. Надішліть список на e-ma...
11:22, 10 січня 2024 р.
Хочете додати 0412.ua на головний екран і бути в курсі новин?