<

football55

Першість міста Житомира з міні-футболу 2011 року

Следим за всеми матчами

28 червня розпочинається першість міста Житомира з міні-футболу 2011 року. В змаганнях беруть участь 20 команд.

Група А: Динамівець, Крігер, КупРус, Промінь, Фортуна, Кіфа, Саєнко, Галант-МТС, Грантех, Фобос.

Група Б: Полісся, Форца, Патріот, Наші, Кристал, Штурм, Нікс, Радомілк, Медик, Персей.

Ігри турніру відбувають на спортивному майданчику школи №5



{newsections}

Першість міста Житомира з міні-футболу 2011 року (група А) - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Динамівець 9 9 0 0 106-21 27
2 Кіфа 9 6 0 3 45-19 18
3 Грантех 7 6 0 1 39-15 18
4 Крігер 8 4 2 2 33-31 14
5 Галант-МТС 8 3 0 5 20-26 9
6 КупРус 8 2 3 3 23-30 9
7 Саєнко 9 2 2 5 25-41 8
8 Фортуна 8 2 2 4 22-43 8
9 Промінь 8 2 1 5 22-44 7
10 Фобос 8 0 0 8 11-76 0

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1
2
3

Першість міста Житомира з міні-футболу 2011 року (група Б) - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Полісся 9 9 0 0 76-10 27
2 Кристал 9 6 1 2 37-23 19
3 Патріот 9 5 1 3 31-29 16
4 Штурм 9 4 3 2 41-31 15
5 Медик 9 4 2 3 32-31 14
6 Радомілк 9 4 1 4 41-26 13
7 Нікс 8 3 2 3 40-38 11
8 Персей 8 1 2 5 12-38 5
9 Форца 8 1 0 7 22-36 3
10 Наші 9 0 1 8 8-77 1

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1
2
3

Група А. Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
28.06.11
Динамівець 20-3 Фобос
28.06.11
Промінь 3-4 Саєнко
28.06.11
КупРус 4-0 Галант-МТС
28.06.11
Крігер 1-8 Грантех
30.06.11
Фортуна 1-10 Кіфа
02.07.11
Галант-МТС 5-2 Промінь
02.07.11
Саєнко 4-4 Фортуна
03.07.11 Фобос 1-13 Кіфа
03.07.11 Грантех 5-1 КупРус
07.07.11 Кіфа 2-1 Саєнко
07.07.11 Динамівець 13-2 КупРус
09.07.11 Грантех 8-2 Фортуна
09.07.11 Крігер 1-1 КупРус
09.07.11 Фобос 0-9 Саєнко
10.07.11 Галант-МТС 0-2 Кіфа
10.07.11 Динамівець 17-1 Промінь
10.07.11 Динамівець 12-6 Крігер
12.07.11 КупРус 7-2 Фобос
12.07.11 Фортуна 0-9 Динамівець
12.07.11 Промінь 2-3 Крігер
12.07.11 Саєнко 2-3 Галант-МТС
14.07.11 Кіфа 1-3 Грантех
16.07.11 Фобос 2-7 Галант-МТС
16.07.11 КупРус 3-3 Промінь
16.07.11 Крігер 5-5 Фортуна
17.07.11 Динамівець 5-3 Кіфа
17.07.11 Грантех 2-0 Саєнко
19.07.11 Промінь 4-2 Фобос
19.07.11 Фортуна 3-2 КупРус
19.07.11 Кіфа 1-3 Крігер
20.07.11 Саєнко 2-13 Динамівець
21.07.11 Галант-МТС 2-4 Грантех
23.07.11 Промінь 5-4 Фортуна
23.07.11 Фобос 1-13 Грантех
23.07.11 Крігер 13-2 Саєнко
24.07.11 Динамівець 9-3 Галант-МТС
24.07.11 КупРус 3-7 Кіфа
26.07.11 Фортуна 3-0 Фобос
27.07.11 Грантех 1-8 Динамівець
27.07.11 Саєнко 1-1 КупРус
27.07.11 Кіфа 6-2 Промінь
28.07.11 Галант-МТС 0-1 Крігер

Група Б. Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
29.06.11
Полісся 7-0 Персей
29.06.11
Наші 1-12 Нікс
30.06.11
Кристал 4-3 Штурм
30.06.11
Патріот 0-7 Радомілк
30.06.11
Форца 1-6 Медик
02.07.11 Кристал 4-2 Нікс
03.07.11
Штурм 5-1 Персей
03.07.11
Радомілк 14-0 Наші
03.07.11
Патріот 3-2 Медик
06.07.11
Полісся 6-1 Патріот
06.07.11
Штурм 6-6 Нікс
09.07.11
Наші 0-13 Полісся
09.07.11
Персей 3-3 Персей
09.07.11
Полісся 9-1 Форца
10.07.11
Форца 2-5 Патріот
10.07.11
Радоміл 1-5 Штурм
10.07.11
Медик 0-9 Кристал
13.07.11
Кристал 1-6 Полісся
13.07.11
Патріот 1-2 Персей
14.07.11
Наші 1-11 Форца
14.07.11
Штурм 3-3 Медик
14.07.11
Нікс 5-3 Радомілк
16.07.11
Полісся 13-3 Штурм
16.07.11
Медик 5-5 Нікс
17.07.11
Форца 2-4 Кристал
17.07.11
Патріот 7-1 Наші
17.07.11
Персей 0-9 Радомілк
19.07.11
Наші 1-1 Персей
20.07.11
Нікс 2-10 Полісся
21.07.11
Кристал 4-6 Патріот
21.07.11
Штурм 2-0 Форца
21.07.11
Медик 3-1 Радомілк
23.07.11
Полісся 9-0 Радомілк
23.07.11
Форца 3-5 Нікс
24.07.11
Наші 0-3 Кристал
24.07.11
Патріот 2-2 Штурм
26.07.11
Персей 3-7 Медик
27.07.11
Кристал 6-4 Персей
28.07.11
Штурм 12-1 Наші
28.07.11
Радомілк 4-2 Форца
29.07.11
Медик 2-3 Полісся
29.07.11
Нікс 3-6 Патріот

Финальная часть . Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
30.07.11
Полісся 11-1 Грантех
30.07.11
Кіфа 1-4 Полісся
30.07.11
Грантех 5-3 Кристал
30.07.11
Кіфа 5-0 Патріот
31.07.11
Динамівець 6-1 Кристал
31.07.11 Динамівець 4-2 Патріот
31.07.11
Грантех 6-3 Патріот
31.07.11
Кіфа 6-5 Кристал
02.08.11
Динамівець 7-0 Полісся

Динамівець - Чемпіон!!!