LOGO_2_GREEN

РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу у спортивному сезоні 2010-2011 р.р.
Следим за всеми матчами

8 травня 2011 року матчами в Ліщині, Озерному, Троянові та Левкові, напередодні великого Дня Перемоги, стартував РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу.
На старт чемпіонату вийшло 22 команди району.

В новому чемпіонаті до футбольної сім’ї району приєднались команди Сінгурів, Станишівки, Іванівки, Вертокиївки. Висловлюємо подяку усіх тим хто допоміг у створенні нових команд.

Також федерація футболу висловлює вдячність генеральному партнеру чемпіонату 2011 року компанії «РОС» (вікна, двері),
директор Саюк Олександр.

Житомирська районна федерація футболу

Голова федерації – Руслан Павлюк
Заступник голови федерації – Руслан Маєвський
Секретар федерації – Володимир Решотка

Рада федерації:
Павлюк Руслан
Маєвський Руслан
Антонюк Олег
Решотка Володимир
Фірфіцький Василь

Контрольно-дисциплінарний комітет:
Бабій В.Д. – голова КДК
Савіцький С.П.
Матвійчук Ю.Д.



{newsections}

РОС_logo2

РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу у спортивному сезоні 2010-2011 р.р.

Турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Танкіст (Новогуйвинське) 21 19 1 1 100-17 58
2 Атлет (Гуйва) 21 17 2 2 96-18 53
3 Метеор (Василівка) 21 14 3 4 70-15 45
4 Троянів 21 14 2 5 52-30 44
5 Глибочиця 21 14 1 6 47-25 43
6 Кам’янка 21 11 2 8 62-24 41
7 Кодня 21 11 8 2 53-18 41
8 Іванівка 21 11 5 5 54-29 38
9 Ліщин-Лука 21 12 2 7 54-41 38
10 Садки 21 10 6 5 60-36 35
11 Губернія (Вереси) 21 10 3 8 58-41 33
12 Інтерстиль (Тетерівка) 21 9 5 7 52-43 32
13 Промінь (Левків) 21 10 0 11 60-49 30
14 Висока Піч 21 9 1 11 46-37 28
15 Кристал (Озерне) 21 9 0 12 48-46 27
16 Станишівка 21 7 1 13 36-41 22
17 Оліївка 21 5 2 14 30-79 20
18 Вертокиївка 21 5 0 16 31-80 15
19 Сінгури 21 4 0 17 20-97 12
20 Зарічани 21 2 3 16 20-57 9
21 Березівка 21 1 2 18 18-121 5
22 Вереси 21 0 1 20 14-132 1
на 17.10.2011

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Прус О. Новогуйвинське 21 30
2 Сажин М. Новогуйвинське 21 24
3 Майструк Д. Ліщин/Лука 21 24
4 Коваль Ю. Гуйва 21 23
5 Безверхий В. Губернія 21 20
6 Томашевський В. Садки 21 18
7 Клименко О. Левків 21 18

1 тур, 8 травня

Час Команда Счет Команда
«Промінь» (Левків) 2-4 «Метеор» (Василівка)
«Губернія» (Вереси) 2-4 Іванівка
Ліщин/Лука 3-2 Кодня
Глибочиця 1-0 Станишівка
Кам’янка 7-1 Березівка
Троянів 2-4 «Танкіст» (Новогуйвинське)
Вертокиївка 1-2 Оліївка
Озерне 5-2 «Інтерстиль» (Тетерівка)
Вереси 0-7 Висока Піч
Зарічани 8-0 Сінгури

2 тур, 15 травня

Час Команда Счет Команда
09:00 Вертокиївка 0-8 Новогуйвинське
11:00 Кодня 1-1 Кам’янка
13:00 Садки 1-1 Зарічани
09:00 Ліщин/Лука 1-1 Оліївка
11:00 Глибочиця 5-2 Березівка
13:00 Левків 3-4 Висока Піч
9:30 Троянів 3-1 Сінгури
11:30 Губернія 0-2 Гуйва
09:00 Озерне 9-1 Вереси
11:00 Інтерстиль 1-1 Станишівка
13:00 Василівка 5-1 Іванівка

3 тур, 22 травня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 2-4 «Танкіст»
11:00 «Атлет» 4-1 «Метеор»
09:30 Вереси 0-6 «Інтерстиль»
11:30 Зарічани 2-2 «Губернія»
09:00 Кам’янка 7-1 Оліївка
11:00 Станишівка 7-0 Березівка
13:00 Іванівка 2-1 Висока Піч
09:30 «Промінь» 1-3 «Кристал»
11:30 Троянів 2-2 Садки
09:00 Вертокиївка 0-3 Сінгури
11:00   Глибочиця 0-3 Кодня

4тур, 28-29 травня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Атлет» 3-1 Висока Піч
11:00 Кодня 1-0 Станишівка
18:30 Вереси 1-3 «Промінь»
09:00 «Губернія» 2-3 Троянів
11:00 Садки 4-0 Вертокиївка
09:00 «Метеор» 1-0 Зарічани
11:00 «Інтерстиль» 6-0 Березівка
09:00 Ліщин/Лука 3-1 Сінгури
11:00 Оліївка 0-2 Глибочиця
09:00 «Кристал» 0-1 Іванівка
11:00 «Танкіст» 1-0 Кам’янка

5тур, 05 червня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Атлет» 2-0 «Кристал»
11:00 Зарічани 0-2 Висока Піч
09:00 «Промінь» 3-1 «Інтерстиль»
11:00 Іванівка 8-0 Вереси
09:00 Троянів 0-2 «Метеор»
11:00 Станишівка 6-0 Оліївка
09:00 Кам’янка 8-0 Сінгури
11:00 Ліщин/Лука 1-6 Садки
пер.
Глибочиця «Танкіст»
09:00 Вертокиївка 0-7 «Губернія»
11:00 Березівка 0-7 Кодня

6тур, 12 червня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 3-2 «Губернія»
11:00 Вереси 0-8 «Атлет»
09:00 «Промінь» 3-4 Іванівка
11:00 Сінгури 0-5 Глибочиця
09:00 Троянів 1-0 Висока Піч
11:00 «Кристал» 4-0 Зарічани
09:00 Садки 2-0 Кам’янка
11:00 «Танкіст» 4-0 Станишівка
18:00
«Інтерстиль» 1-1 Кодня
09:00 «Метеор» 9-0 Вертокиївка
11:00 Оліївка 1-1 Березівка

7тур, 18-19 червня

Час Команда Счет Команда
09:00 Кам’янка 2-2 «Губернія»
11:00 Кодня 5-0 Оліївка
18:30 Вереси 1-5 Зарічани
09:00 «Атлет» 2-1 «Промінь»
11:00 Станишівка 6-1 Сінгури
09:00 Вертокиївка 1-1 Висока Піч
11:00 Троянів 4-1 «Кристал»
09:00 Іванівка 0-0 «Інтерстиль»
11:00 Глибочиця 3-1 Садки
09:00 «Метеор» 0-0 Ліщин/Лука
11:00 Березівка 1-7 «Танкіст»

8 тур, 26 червня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 4-2 Висока Піч
11:00 «Метеор» 1-3 Кам’янка
09:00 «Губернія» 1-3 Глибочиця
11:00 Вереси 0-6 Троянів
09:00 Вертокиївка 3-7 «Кристал»
11:00 «Танкіст» пер. Кодня
16:30 Сінгури 4-0 Березівка
18:30 «Інтерстиль» 2-1 Оліївка
09:00 «Промінь» 3-2 Зарічани
11:00 Садки 2-0 Станишівка
пер. Іванівка пер. «Атлет»

9 тур, 03 липня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 0-2 «Кристал»
11:00 Станишівка 0-1 «Губернія»
09:00 Троянів 3-2 «Промінь»
11:00 Кам’янка 3-1 Висока Піч
09:00 «Метеор» 0-1 Глибочиця
11:00 Березівка 1-3 Садки
09:00 Кодня 5-0 Сінгури
11:00 Вертокиївка 4-1 Вереси
09:00 «Атлет» 4-0 «Інтерстиль»
11:00 Оліївка 1-9 «Танкіст»
18:00. Зарічани 0-3 Іванівка

10 тур, 10 липня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Атлет» 8-0 Зарічани
11:00 «Інтерстиль» 3-1 «Танкіст»
09:00 Троянів 3-2 Іванівка
11:00 Висока Піч 0-1 Глибочиця
09:00 Вертокиївка 2-3 «Промінь»
11:00 Сінгури 0-3 Оліївка
09:00 Кодня 2-2 Садки
11:00 «Кристал» 1-0 Кам’янка
09:00 «Губернія» 4-3 Березівка
11:00 «Метеор» 2-1 Станишівка
13:00. Вереси 2-9 Ліщин/Лука

11тур, 16-17 липня

Час Команда Счет Команда
18:00 «Танкіст» 4-0 Сінгури
09:00 «Атлет» 3-1 Троянів
11:00 Зарічани 2-2 «Інтерстиль»
09:00 Кам’янка 8-0 Вереси
11:00 Вертокиївка 1-5 Іванівка
09:00 Кодня 2-1 «Губернія»
11:00 Глибочиця 1-2 «Кристал»
13:00 Станишівка 0-3 Висока Піч
09:00 Оліївка 1-5 Садки
11:00 «Промінь» 0-2 Ліщин/Лука
«Метеор» пер. Березівка

Перенесені матчі 31 липня

Час Команда Счет Команда
«Танкіст» 3-1 Глибочиця
«Атлет» 2-2 Садки

Перенесені матчі 24 липня

Час Команда Счет Команда
Стадіон:
«Атлет» 1-1 Іванівка

Перенесені матчі 07 серпня

Час Команда Счет Команда
Стадіон:
«Танкіст» 2-2 Кодня

12тур, 14 серпня

Час Команда Счет Команда
09:00 Оліївка 3-5 «Губернія»
11:00 Вереси 0-5 Глибочиця
09:00 Троянів 3-0 Зарічани
11:00 Вертокиївка 0-10 «Атлет»
09:00 «Кристал» 4-5 Станишівка
11:00 Ліщин/Лука 2-4 Іванівка
09:00 Садки 3-8 «Танкіст»
11:00 Висока Піч 9-2 Березівка
13:00 «Метеор» 0-0 Кодня
09:00 Промінь 2-1 Кам’янка
11:00 Сінгури 3-6 «Інтерстиль»

13тур, 21 серпня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Танкіст» 3-0 «Губернія»
11:00 Троянів 3-1 «Інтерстиль»
09:00 Кодня 0-0 Висока Піч
11:00 Вертокиївка 3-0 Зарічани
09:00 «Метеор» 7-0 Оліївка
11:00 Березівка 0-5 «Кристал»
09:00 Кам’янка 0-1 Іванівка
11:00 Ліщин/Лука 2-5 «Атлет»
13:00 Сінгури 0-5 Садки
09:00 Промінь 1-3 Глибочиця
11:00 Станишівка 2-0 Вереси

Перенесений матч - 24 серпня

Час Команда Счет Команда
18:00 «Метеор» 8-0 Березівка

14тур, 28 серпня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Танкіст» 1-0 «Метеор»
11:00 Висока Піч 3-2 Оліївка
09:00 Кодня 3-1 «Кристал»
11:00 Троянів 3-1 Вертокиївка
09:00 Вереси 2-2 Березівка
11:00 Іванівка 1-1 Глибочиця
09:00 Кам’янка 2-1 «Атлет»
11:00 «Інтерстиль» 3-2 Садки
09:00 Промінь 4-0 Станишівка
11:00 «Губернія» 4-0 Сінгури

15тур, 04 вересня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Танкіст» 5-0 Висока Піч
11:00 Вертокиївка 1-7 «Інтерстиль»
09:00 «Атлет» 5-1 Глибочиця
11:00 Оліївка 4-3 «Кристал»
09:00 «Губернія» 1-1 Садки
11:00 Березівка 0-11 Промінь
09:00 Іванівка 1-2 Станишівка
11:00 «Метеор» 11-0 Сінгури
09:00 Троянів 0-2 Ліщин/Лука
11:00 Кодня 6-0 Вереси

16тур, 11 вересня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Танкіст» 4-0 «Кристал»
11:00 Промінь 1-4 Кодня
09:00 «Атлет» 4-0 Станишівка
11:00 Троянів 3-1 Кам’янка
09:00 «Губернія» 5-1 «Інтерстиль»
11:00 Вереси 0-2 Оліївка
09:00 «Метеор» 2-0 Садки
11:00 Іванівка 7-0 Березівка
09:00 Вертокиївка 0-1 Ліщин/Лука
11:00 Висока Піч 5-0 Сінгури

17тур, 18 вересня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 7-3 «Інтерстиль»
11:00 Глибочиця 3-2 Троянів
13:00 Кодня 1-1 Іванівка
09:00 Сінгури 3-0 «Кристал»
11:00 Березівка 0-12 «Атлет»
13:00 Кам’янка 2-1 Вертокиївка
09:00 Промінь 4-1 Оліївка
11:00 «Танкіст» 14-0 Вереси
09:00 «Метеор» 3-2 «Губернія»
11:00 Садки 3-4 Висока Піч

18тур, 25 вересня

Час Команда Счет Команда
09:00 Троянів 2-0 Станишівка
11:00 «Атлет» 4-2 Кодня
13:00 Висока Піч 1-3 «Губернія»
09:00 Вертокиївка 0-3 Глибочиця
11:00 Вереси 1-3 Сінгури
09:00 Ліщин/Лука 1-4 Кам’янка
11:00 «Інтерстиль» 0-0 «Метеор»
09:00 Промінь 2-8 «Танкіст»
11:00 Іванівка 5-1 Оліївка
13:00 «Кристал» 0-3 Садки

19тур, 2 жовтня

Час Команда Счет Команда
09:00 Кам’янка 5-2 «Інтерстиль»
11:00 Березівка 0-5 Троянів
13:00 Промінь 9-0 Сінгури
09:00 Садки 6-2 Вереси
11:00 «Танкіст» 4-0 Іванівка
09:00 Глибочиця 1-0 Ліщин/Лука
11:00 «Атлет» 10-0 Оліївка
09:00 Станишівка 2-5 Вертокиївка
11:00 Кодня 3-0 Зарічани
13:00 «Губернія» 3-0 «Кристал»
13:00 «Метеор» пер. Висока Піч

20 тур, 9 жовтня

Час Команда Счет Команда
09:00 Ліщин/Лука 2-0 Станишівка
11:00 Кам’янка пер. Глибочиця
13:00 Промінь 1-5 Садки
09:00 Сінгури 0-5 Іванівка
11:00 Вереси 0-6 «Губернія»
13:00 Вертокиївка 3-0 Березівка
09:00 «Кристал» 0-3 «Метеор»
11:00 Зарічани 0-3 Оліївка
15:00 «Атлет» 0-3 «Танкіст»
10:00 Троянів 0-0 Кодня
12:00 «Інтерстиль» 1-0 Висока Піч

21 тур, 16 жовтня

Час Команда Счет Команда
09:00 Кам’янка 2-1 Глибочиця
11:00 Садки 3-3 Іванівка
13:00 Станишівка 1-3 Кам’янка
09:00 Сінгури 1-6 «Атлет»
11:00 «Губернія» 3-1 Промінь
13:00 Глибочиця 1-2 «Інтерстиль»
15:00 «Метеор» 1-0 Висока Піч
09:30 Троянів 3-0 Оліївка
10:00 Танкіст 3-0 Зарічани
12:00 Вертокиївка 1-3 Кодня
09:00 «Метеор» 10-0 Вереси
11:00 Березівка 2-6 Ліщин/Лука

Кубок Житомирського району

Кваліфікація  22  жовтня:
Сінгури 1: 2 Вертокиївка
Довжик 1:6 Піски

1/8 фіналу  23 жовтня
Іванівка 2:1 Троянів            
«Губернія»(Вереси) 1:2 Кам’янка
Ліщин-Лука 3:2 Станишівка
«Метеор» (Василівка) 0:3 Садки
Глибочиця  1:4 «Танкіст» (Новогуйвинське)
Оліївка 0:7 Кодня
«Інтерстиль» (Тетерівка) 3:4 «Промінь» (Левків)
Вертокиївка 4:2 Піски

1/4 фіналу 

30 жовтня

Час Команда Счет Команда
Іванівка 1-1 (3-4 пен.) Кам’янка
Ліщин-Лука 3-2 Садки
«Танкіст» 3-3 (4-3 пен.) Кодня
«Промінь» 8-0 Вертокиївка

½ фіналу розіграшу Кубку
5 листопада

Час Команда Счет Команда
10:00 «Танкіст»  4-1 «Промінь»
12:00 Кам’янка  1-2 Ліщин/Лука

Фінал
стадіон: Новогуйвинське

6 листопада

Час Команда Счет Команда
12:00 «Танкіст»
3-1  Ліщин/Лука