< футзал

Футзал 2011-2012рр.
Следим за всеми матчами

 В высшей лиге чемпионата города по футзалу играют 11 сильнейших команд и 27 команд сражаются в первой лиге.



{newsections}

Відкритий чемпіонат міста 2011-2012

Вища ліга - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Динамівець 20 16 2 2 109-39 50
2 СК "Візаж" 20 16 1 3 99-43 49
3 ІнБев 20 15 2 3 112-56 47
4 ФК "Авангард" 20 15 1 4 106-44 46
5 СК "Легіон" 20 11 1 8 95-76 34
6 Полісся 20 9 1 10 60-54 28
7 Дасна-Кофеджио 20 6 3 11 57-83 21
8 ФК "Атлет-Океан" 20 6 0 14 72-117 18
9 Медик 20 4 1 15 47-114 13
10 Комсомолець 20 3 1 16 52-106 10
11 Газмяс 20 2 1 17 42-122 7

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Коваль Юрій Динамівець 20 35
2 Зайцев Віталій СК "Візаж" 20 30
3 Сидоренко Олександр СК "Легіон" 20 25
4 Зборовський Олег ФК "Авангард" 20 22
5 Чапський Іван ІнБев 20 22
6 Саківскьий Євгеній ІнБев 20 21
7 Борсук Андрій ФК "Авангард" 20 19

на01.04.2012 р.

Перша ліга (група А) - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Юність 16 14 2 0 103-27 44
2 Енергія 16 14 1 1 116-38 43
3 Крігер 16 8 2 6 48-52 26
4 Профільтех 16 8 1 7 61-71 25
5 Козацька розвага 16 7 1 8 71-77 22
6 Галант МТС 16 4 4 9 60-74 16
7 Форца 16 2 7 7 40-62 13
8 ПриватБанк 16 2 3 10 40-88 12
9 Сав Сервіс 16 1 1 14 29-69 4

Перша ліга (група Б) - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Грантех 16 12 2 2 90-42 38
2 ІнБев-2 16 12 0 4 90-55 36
3 Радомілк 16 10 4 2 74-42 34
4 Поліські лани 16 9 3 4 62-51 30
5 Нікс 16 8 1 7 88-60 25
6 Ліктрави 16 6 1 9 70-76 19
7 Транзит 16 6 0 10 64-79 18
8 Фортуна 16 3 1 12 48-97 10
9 Слов'яни 16 0 0 16 30-113 0

Перша ліга (група В) - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Галант 16 14 0 2 66-44 42
2 Троя 16 11 1 4 57-42 34
3 Єдність 16 9 1 6 53-44 28
4 Кристал 16 7 2 7 72-63 23
5 Штурм 16 6 1 9 61-66 19
6 Персей 16 6 0 9 41-60 18
7 Стимул 16 5 2 9 54-70 17
8 ФК "Промінь" 16 5 1 10 60-63 16
9 Квара 16 5 0 11 57-71 15

Перша ліга - фінальні ігри. турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Юність 6 4 2 0 25-17 14
2 Енергія 6 4 1 1 34-18 13
3 ІнБев-2 6 2 2 2 14-23 8
4 Грантех 6 3 0 3 22-19 9
5 Галант 6 1 1 4 12-21 4
6 Троя 6 1 0 5 13-23 3

Вища ліга. Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
15.10.11 Дасна-Кофеджио 1-2 Полісся
15.10.11 ФК "Атлет-Океан" 5-2 Газмяс
16.10.11 Динамівець 6-2 СК "Легіон"
16.10.11 Медик 2-4 ФК "Авангард"
16.10.11 ІнБев 3-2 СК "Візаж"
22.10.11 Комсомолець 7-8 ФК "Атлет-Океан"
22.10.11 Полісся 5-1 Медик
23.10.11 СК "Легіон" 7-3 ІнБев
23.10.11. СК "Візаж" 3-2 Дасна-Кофеджио
23.10.11 Газмяс 1-9 Динамівець
29.10.11 ФК "Авангард" 2-3 Полісся
30.10.11 Динамівець 9-4 Комсомолець
30.10.11 Дасна-Кофеджио 5-4 СК "Легіон"
30.10.11 ІнБев 10-1 Газмяс
30.10.11 Медик 0-4 СК "Візаж"
06.11.11 Комсомолець 3-10 ІнБев
06.11.11 СК "Легіон" 12-2 Медик
06.11.11 Газмяс 2-2 Дасна-Кофеджио
06.11.11 ФК "Атлет-Океан" 3-8 Динамівець
06.11.11 СК "Візаж" 0-2 ФК "Авангард"
12.11.11 Медик 2-5 Газмяс
13.11.11 ІнБев 7-2 "Атлет-Океан"
13.11.11 Дасна-Кофеджио 2-2 Комсомолець
13.11.11 ФК "Авангард" 5-6 СК "Легіон"
13.11.11. Полісся 0-4 СК "Візаж"
19.11.11. Динамівець 6-2 Медик
19.11.11 Комсомолець 0-9 Полісся
20.11.11 ІнБев 6-3 Дасна-Кофеджио
20.11.11 "Атлет-Океан" 3-8 ФК "Авангард"
26.11.11 Дасна-Кофеджио 0-5 Динамівець
26.11.11 Медик 1-9 "Атлет-Океан"
26.11.11 Полісся 5-3 Газмяс
27.11.11 ФК "Авангард" 9-5 Комсомолець
27.11.11 Газмяс 3-6 СК "Легіон"
03.12.11 Комсомолець 1-2 Медик
03.12.11 СК "Легіон" 1-1 Полісся
03.12.11 СК "Візаж" 11-3 Газмяс
04.12.11 Газмяс 0-4 ФК "Авангард"
04.12.11 "Атлет-Океан" 3-2 Дасна-Кофеджио
10.12.11 СК "Візаж" 5-4 СК "Легіон"
10.12.11 Полісся 5-2 "Атлет-Океан"
11.12.11 Медик 3-5 ІнБев
11.12.11 ФК "Авангард" 1-1 Динамівець
11.12.11 СК "Візаж" 6-2 Комсомолець
28.12.11 Динамівець 4-4 ІнБев
17.12.11 Комсомолець 2-6 СК "Легіон"
18.12.11 ІнБев 3-5 ФК "Авангард"
18.12.11 Дасна-Кофеджио 2-2 Медик
18.12.11 "Атлет-Океан" 4-9 СК "Візаж"
18.12.11 Динамівець 3-1 Полісся
24.12.11 СК "Легіон" 5-3 "Атлет-Океан"
24.12.11 Газмяс 1-5 Комсомолець
25.12.11 Полісся 2-6 ІнБев
25.12.11 ФК "Авангард" 8-1 Дасна-Кофеджио
25.12.11 СК "Візаж" 0-2 Динамівець
14.01.12 "Атлет-Океан" 0-6 СК "Легіон"
14.01.12 Комсомолець 1-3 Газмяс
15.01.12 Дасна-Кофеджио 2-9 ФК "Авангард"
18.01.12 ІнБев
 3-1 Полісся
22.01.12 Медик 2-5 Дасна-Кофеджио
22.01.12 ФК "Авангард" 4-2 ІнБев
22.01.12 СК "Легіон" 2-4 Комсомолець
22.01.12 СК "Візаж" 9-2 "Атлет-Океан"
25.01.12 Динамівець 3-1 Полісся
28.01.12 "Атлет-Океан" 4-5 Полісся
29.01.12 Газмяс 2-6 СК "Легіон"
29.01.12 Комсомолець 2-4 СК "Візаж"
29.01.12 Динамівець 2-0 ФК "Авангард"
29.01.12 ІнБев 7-3 Медик
05.02.12 ІнБев 3-1 Динамівець
05.02.12 Дасна-Кофеджио 4-2 "Атлет-Океан"
05.02.12 Медик 4-0 Комсомолець
05.02.12 ФК "Авангард" 6-2 Газмяс
05.02.12 Полісся 3-4 СК "Легіон"
12.02.12 "Атлет-Океан" 6-3 Медик
12.02.12 Комсомолець 1-7 ФК "Авангард"
12.02.12 СК "Легіон" 3-4 СК "Візаж"
12.02.12 Динамівець 5-1 Дасна-Кофеджио
12.02.12 Газмяс 2-8 Полісся
16.02.12 СК "Візаж" 10-2 Газмяс
18.02.12 Медик 2-10 Динамівець
19.02.12 Дасна-Кофеджио 3-9 ІнБев
19.02.12 ФК "Авангард" 6-3 "Атлет-Океан"
19.02.12 Полісся 5-3 Комсомолець
19.02.12 Динамівець 2-3 СК "Візаж"
26.02.12 Газмяс 2-4 Медик
26.02.12 "Атлет-Океан" 6-12 ІнБев
26.02.12 СК "Легіон" 1-6 ФК "Авангард"
26.02.12 Комсомолець 1-5 Дасна-Кофеджио
26.02.12 СК "Візаж" 3-0 Полісся
02.03.12 ІнБев 4-2 Комсомолець
04.03.12 Дасна-Кофеджио 8-2 Газмяс
04.03.12 Медик 3-6 СК "Легіон"
04.03.12 Динамівець 12-0 "Атлет-Океан
04.03.12 ФК "Авангард" 3-4 СК "Візаж"
10.03.12 СК "Візаж" 7-2 Медик
10.03.12 Комсомолець 4-8 Динамівець
11.03.12 Газмяс 1-8 ІнБев
11.03.12 СК "Легіон" 8-4 Дасна-Кофеджио
11.03.12 Полісся 0-2 ФК "Авангард"
18.03.12 "Атлет-Океан" 2-3 Комсомолець
18.03.12 ІнБев 8-1 СК "Легіон"
18.03.12 Динамівець 5-2 Газмяс
18.03.12 Медик 4-3 Полісся
18.03.12 Дасна-Кофеджио 2-7 СК "Візаж"
25.03.12 ФК "Авангард" 15-3 Медик
25.03.12 СК "Легіон" 5-8 Динамівець
25.03.12 Газмяс 3-5 "Атлет-Океан"
25.03.12 Полісся 1-3 Дасна-Кофеджио

Перша ліга (група А). Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
15.10.11 Галант МТС 4-4 Форца
15.10.11 Крігер 1-3 Енергія
16.10.11 Юність 10-0 ПриватБанк
16.10.11 Козацька розвага 7-3 Сав Сервіс
22.10.11 Форца 5-8 Козацька розвага
23.10.11 Енергія 5-4 Галант МТС
23.10.11 Профільтех 0-11 Юність
23.10.11 ПриватБанк 0-9 Крігер
29.10.11 Козацька розвага 5-7 Енергія
30.10.11 Сав Сервіс 3-3 Форца
30.10.11 Крігер 4-3 Профільтех
30.10.11 Галант МТС 4-5 ПриватБанк
05.11.11 Профільтех 4-1 Галант МТС
05.11.11 ПриватБанк 6-3 Козацька розвага
05.11.11 Енергія 6-4 Сав Сервіс
06.11.11 Юність 4-2 Крігер
12.11.11 Козацька розвага 5-8 Профільтех
12.11.11 Галант МТС 3-3 Юність
13.11.11 Форца 2-4 Енергія
13.11.11 Сав Сервіс 8-4 ПриватБанк
19.11.11 Енергія 14-2 ПриватБанк
20.11.11 Форца 3-3 Профільтех
20.11.11 Сав Сервіс 1-6 Юність
20.11.11 Козацька розвага 3-4 Крігер
26.11.11 Юність 5-4 Козацька розвага
27.11.11 ПриватБанк 3-3 Форца
27.11.11 Профільтех 6-4 Сав Сервіс
27.11.11 Крігер 3-5 Галант МТС
03.12.11 Профільтех 3-10 Енергія
03.12.11 Галант МТС 4-7 Козацька розвага
04.12.11 Юність 7-2 Форца
04.12.11 Крігер 3-1 Сав Сервіс
10.12.11 Сав Сервіс 5-10 Галант МТС
10.12.11 ПриватБанк 3-11 Профільтех
10.12.11 Енергія 4-4 Юність
11.12.11 Форца 3-3 Крігер
17.12.11 Енергія 8-0 Крігер
17.12.11 Сав Сервіс 0-3 Козацька розвага
17.12.11 ПриватБанк 4-12 Юність
18.12.11 Форца 2-2 Галант МТС
24.12.11 Юність 4-3 Профільтех
24.12.11 Крігер 3-3 ПриватБанк
25.12.11 Козацька розвага 2-2 Форца
25.12.11 Галант МТС 4-11 Енергія
14.01.12 Енергія 15-3 Козацька розвага
14.01.12 Профільтех 3-1 Крігер
15.01.12 ПриватБанк 4-4 Галант МТС
15.01.12 Форца 2-9 Юність
21.01.12 Галант МТС 6-4 Профільтех
21.01.12 Козацька розвага 7-4 ПриватБанк
22.01.12 Крігер 0-7 Юність
22.01.12 Енергія 7-0 Форца
28.01.12 Юність 7-1 Галант МТС
28.01.12 Профільтех 1-4 Козацька розвага
29.01.12 Крігер 3-2 Форца
04.02.12 Галант МТС 3-4 Крігер
05.02.12 Козацька розвага 0-6 Юність
05.02.12 Енергія 14-2 Профільтех
12.02.12 Юність 4-2 Енергія
12.02.12 Крігер 5-4 Козацька розвага
12.02.12 Профільтех 4-1 Форца
18.02.12 Козацька розвага 6-2 Галант МТС

Перша ліга (група Б). Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
15.10.11 Радомілк 3-3 Поліські лани
15.10.11 ІнБев-2 6-5 Ліктрави
16.10.11 Грантех 8-2 Транзит
16.10.11 Нікс 10-2 Фортуна
22.10.11 Слов'яни 5-10 Грантех
22.10.11 Поліські лани 7-5 Нікс
23.10.11 Фортуна 4-7 ІнБев-2
23.10.11. Транзит 3-4 Радомілк
29.10.11. Радомілк 6-2 Слов'яни
29.10.11. Ліктрави 4-1 Фортуна
30.10.11. ІнБев-2 6-1 Поліські лани
30.10.11. Нікс 3-4 Транзит
.05.11.11 Грантех 1-1 Радомілк
05.11.11. Поліські лани 2-8 Ліктрав
06.11.11. Транзит 2-7 ІнБев-2
06.11.11. Слов'яни 1-12 Нікс
12.11.11. Нікс 1-3 Грантех
13.11.11 ІнБев-2 12-1 Слов'яни
13.11.11 Фортуна 0-9 Поліські лани
13.11.11 Ліктрави 1-6 Транзит
19.11.11 Ліктрави 1-10 Грантех
20.11.11 ІнБев-2 1-9 Радомілк
20.11.11 Фортуна 2-1 Слов'яни
26.11.11 Грантех 4-2 ІнБев-2
26.11.11 Радомілк 3-2 Нікс
26.11.11 Транзит 1-2 Фортуна
27.11.11 Слов'яни 3-7 Ліктрави
03.12.11 Радомілк 4-3 Ліктрави
03.12.11 Слов'яни 2-4 Поліські лани
04.12.11 Нікс 4-7 ІнБев-2
04.12.11 Грантех 3-0 Фортуна
10.12.11 Ліктрави 4-8 Нікс
10.12.11 Поліські лани 4-3 Грантех
11.12.11 Фортуна 2-6 Радомілк
11.12.11 Транзит 10-0 Слов'яни
17.12.11 Транзит 4-6 Грантех
18.12.11 Ліктрави 2-7 ІнБев-2
18.12.11 Поліські лани 4-4 Радомілк
18.12.11 Фортуна 2-11 Нікс
24.12.11 Нікс 3-3 Поліські лани
25.12.11 ІнБев-2 8-7 Фортуна
25.12.11 Грантех 4-2 Слов'яни
25.12.11 Радомілк 3-2 Транзит
15.01.12 Поліські лани 2-0 ІнБев-2
15.01.12 Фортуна 3-3 Ліктрави
15.01.12 Слов'яни 1-9 Радомілк
15.01.12 Транзит 3-10 Нікс
21.01.12 Нікс 3-0 Слов'яни
21.01.12 Ліктрави 4-5 Поліські лани
22.01.12 Радомілк 4-4 Грантех
22.01.12 Фортуна 6-8 Транзит
28.01.12 Поліські лани 6-3 Фортуна
28.01.12 Грантех 9-4 Нікс
28.01.12 Транзит 3-10 Ліктрави
04.02.12 Слов'яни 2-7 Фортуна
04.02.12 Радомілк 2-5 ІнБев-2
04.02.12 Грантех 9-4 Ліктрави
04.02.12 Транзит 1-0 Поліські лани
11.02.12 Ліктрави 7-2 Слов'яни
11.02.12 ІнБев-2 3-2 Грантех
12.0212 Нікс 4-3 Радомілк
18.02.12 ІнБев-2 4-5 Нікс
18.02.12 Грантех 4-1 Поліські лани
18.02.12 Слов'яни 6-7 Транзит
19.02.12 Ліктрави 2-3 Радомілк
25.02.12 Нікс 3-5 Ліктрави
25.02.12 Слов'яни 1-7 ІнБев-2
26.02.12 Радомілк 8-3 Фортуна

Перша ліга (група В). Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
15.10.11 Галант 7-4 ФК "Промінь"
15.10.11 Штурм 0-2 Троя
16.10.11 Кристал 9-5 Стимул
16.10.11 Єдність 2-5 Персей
22.10,11 Троя 4-4 Кристал
22.10.11 Квара 2-4 Галант
22.10.11 Стимул 3-2 Єдність
23.10.11 ФК "Промінь" 3-8 Єдність
29.10.11 Персей 3-5 Стимул
29.10.11 Єдність 1-3 Троя
30.10.11 Штурм 4-3 Квара
30.10.11 Кристал 7-2 ФК "Промінь"
05.11.11 Квара 2-8 Кристал
05.11.11 Галант 5-1 Штурм
05.11.11 ФК "Промінь" 3-4 Єдність
06.11.11 Троя 2-1 Персей
12.11.11 Стимул 4-3 Троя
12.11.11 Єдність 4-3 Квара
13.11.11 Персей 2-1 ФК "Промінь"
13.11.11 Кристал 9-4 Галант
19.11.11 Стимул 5-0 Квара
19.11.11 Персей 3-5 Галант
19.11.11 Єдність 5-4 Штурм
20.11.11 Троя 2-1 ФК "Промінь"
26.11.11 ФК "Промінь" 3-3 Стимул
26.11.11 Галант 4-2 Єдність
27.11.11 Квара 4-2 Персей
27.11.11 Штурм 4-5 Кристал
03.12.11 Галант 6-4 Стимул
03.12.11 Квара 2-4 Троя
04.12.11 Штурм 4-3 Персей
04.12.11 Кристал  3-3 Єдність
10.12.11 Стимул 4-4 Штурм
11.12.11 ФК "Промінь" 6-4 Квара
11.12.11 Персей 6-3 Кристал
11.12.11 Троя 4-1 Галант
17.12.11 Стимул 3-6 Кристал
18.12.11 ФК "Промінь" 4-5 Галант
18.12.11 Троя 4-3 Штурм
18.12.11 Персей 0-9 Єдність
24.12.11 Єдність 3-1 Стимул
24.12.11 Кристал 8-5 Троя
25.12.11 Галант 4-2 Квара
25.12.11 Штурм 2-9 ФК "Промінь"
14.01.12 Стимул 3-0 Персей
14.01.12 Троя 3-2 Єдність
15.01.12 Квара 3-4 Штурм
15.01.12 ФК "Промінь" 7-4 Кристал
21.01.12 Кристал 5-7 Квара
21.01.12 Єдність 1-0 ФК "Промінь"
21.01.12 Штурм 1-3 Галант
22.01.12 Персей 1-7 Троя
28.01.12 ФК "Промінь" 2-3 Персей
28.01.12 Галант 2-1 Кристал
29.01.12 Троя 6-2 Стимул
29.01.12 Квара 2-4 Єдність
04.02.12 Стимул 0-4 Галант
05.02.12 ФК "Промінь" 6-2 Квара
05.02.12 Кристал 0-3 Персей
11.02.12 Персей 2-7 Квара
11.02.12 Штурм 7-3 Стимул
11.02.12 Єдність 2-5 Галант
12.02.12 ФК "Промінь" 4-6 Троя
18.02.12 Квара 9-6 Стимул
19.02.12 Персей 7-6 Штурм
19.02.12 Галант 3-2 Троя
25.02.12 Стимул 3-5 ФК "Промінь"
25.02.12 Квара 5-2 Троя
25.02.12 Галант 4-3 Персей
25.02.12 Штурм 5-6 Єдність

Перша ліга - фінальні ігри. Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
Енергія 3-3 Юність
Юність 4-2 Енергія
Грантех 4-2 ІБев-2
ІБев-2 3-2 Грантех
Троя 4-1 Галант
Галант 3-2 Троя
Юність 4-2 Галант
Енергія 7-2 Троя
10.03.12 Галант 2-2 ІБев-2
10.03.12 Троя 1-3 Грантех
11.03.12 ІБев-2 3-1 Троя
11.03.12 Енергія 5-3 Галант
11.03.12 Грантех 5-7 Юність
18.03.12 Енергія 5-4 Грантех
18.03.12 Юність 2-2 ІБев-2
25.03.12 Грантех 4-1 Галант
25.03.12 ІБев-2 2-12 Енергія
25.03.12 Троя 3-6 Юність

Чемпіонат України з футзалу сезону 2011-2012 рр

Перша ліга - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Меркурій (Чернівці) 16 11 4 1 75-36 37
2 Львівхолод (Львів) 16 10 2 4 58-44 32
3 Шанс-Авто (Ковель) 16 9 5 2 57-44 32
4 Візаж (Житомир) 16 6 4 6 43-46 22
5 МФК Одеса 16 6 3 7 41-45 21
6 Буран-Негабарит (Ковель) 16 7 0 9 65-76 21
7 Київ-Уніспорт 16 5 2 9 42-51 17
8 Спортлідер (Хмельницький) 16 3 3 9 34-53 12
9 Лемберг (Львів) 16 2 3 11 45-65 9

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Андрій Ткачук Меркурій 16 18
2 Володимир Бобилєв Шанс-Авто 16 16
3 Максим Войток Київ 16 16
4 Юрій Коваль Візаж 16 15
5 Ярослав Писько Львівхолод 16 15
6 Іван Данилюк Буран-Негабарит 16 14
7 Віталій Кашуба Буран-Негабарит 16 13
8 Сергій Рибак Меркурій 16 13

Перша ліга. Група "А". Результаты матчей

I тур

Дата Команда Счет Команда
23.10.11 ФК «Одеса» 1-1 «Візаж»
23.10.11 «Меркурій» 2-2 «Лемберг»
23.10.11 «Буран-Негабарит» 4-6 «Шанс-Авто»
23.10.11 «Львівхолод» 1-0 «Спортлідер»

II тур

Дата Команда Счет Команда
29.10.11 «Візаж» 2-3
«Меркурій»
29.10.11 Київ-НПУ 0-3 «Львівхолод»
29.10.11 «Спортлідер» 2-2 ФК «Одеса»
29.10.11 «Лемберг» 6-3 «Буран-Негабарит»

III тур

Дата Команда Счет Команда
05.11.11 «Буран-Негабарит» 6-3 «Візаж»
05.11.11 «Шанс-Авто» 5-4 «Лемберг»
05.11.11 «Меркурій» 4-2 «Спортлідер»
05.11.11 ФК «Одеса» 4-3 Київ-НПУ

VI тур

Дата Команда Счет Команда
12.11.11 «Візаж» 2-2 «Шанс-Авто»
12.11.11 «Спортлідер» 4-1 «Буран-Негабарит»
12.11.11 «Львівхолод» 5-4 ФК «Одеса»
12.11.11. Київ-НПУ 1-1 «Меркурій»

V тур

Дата Команда Счет Команда
20.11.11 «Лемберг» 3-4 «Візаж»
19.11.11 «Шанс-Авто» 4-2 «Спортлідер»
19.11.11 «Буран-Негабарит» 3-2 Київ-НПУ
19.11.11 «Меркурій» 2-2 «Львівхолод»

VI тур

Дата Команда Счет Команда
10.12.11 ФК «Одеса» 2-4 «Меркурій»
10.12.11 «Львівхолод» 7-6 «Буран-Негабарит»
10.12.11 Київ-НПУ 1-4 «Шанс-Авто»
10.12.11 «Спортлідер» 2-2 «Лемберг»

VII тур

Дата Команда Счет Команда
17.12.11 «Візаж» 2-2 «Спортлідер»
18.12.11 «Лемберг» 5-6 Київ-НПУ
17.12.11 «Шанс-Авто» 5-3 «Львівхолод»
17.12.11 «Буран-Негабарит» 2-7 ФК «Одеса»

VIII тур

Дата Команда Счет Команда
24.12.11 Київ-НПУ 5-4 «Візаж»
24.12.11 «Меркурій» 5-2 «Буран-Негабарит»
24.12.11 ФК «Одеса» 1-1 «Шанс-Авто»
24.12.11 «Львівхолод» 3-1 «Лемберг»

IX тур

Дата Команда Счет Команда
14.01.12 «Візаж» 1-1 «Львівхолод»
21.03.12 «Спортлідер» Київ-НПУ
15.01.12 «Лемберг» 2-7 ФК «Одеса»
14.01.12 «Шанс-Авто» 5-5 «Меркурій»

X тур

Дата Команда Счет Команда
21.01.12 «Візаж» 3-0 ФК «Одеса»
21.01.12 «Шанс-Авто» 5-3 «Буран-Негабарит»
22.01.12 «Лемберг» 2-7 «Меркурій»
21.01.12 «Спортлідер» 4-2 «Львівхолод»

XI тур

Дата Команда Счет Команда
28.01.12 «Меркурій» 5-2 «Візаж»
28.01.12 «Львівхолод» 4-1 Київ-НПУ
28.01.12 ФК «Одеса» 3-1 «Спортлідер»
28.01.12 «Буран-Негабарит» 8-7 «Лемберг»

XII тур

Дата Команда Счет Команда
04.02.12 «Візаж»  5-3 «Буран-Негабарит»
05.02.12 «Лемберг» 2-2 «Шанс-Авто»
04.02.12 «Спортлідер» 2-7
«Меркурій»
24.03.12 Київ-НПУ ФК «Одеса»

XIII тур

Дата Команда Счет Команда
25.02.12 «Шанс-Авто» 4-2 «Візаж»
25.02.12 ФК «Одеса» 2-3 «Львівхолод»
25.02.12 «Меркурій» 4-0 Київ-НПУ
25.02.12 «Буран-Негабарит» 5-4 «Спортлідер»

XIV тур

Дата Команда Счет Команда
03.03.12 «Візаж» 3-1 «Лемберг»
03.03.12 «Спортлідер» 1-4 «Шанс-Авто»
03.03.12 Київ-НПУ 6-2 «Буран-Негабарит»
03.03.12 «Львівхолод» 2-5 «Меркурій»

XV тур

Дата Команда Счет Команда
10.03.12 «Меркурій»  10-2 ФК «Одеса»
 10.03.12 «Буран-Негабарит»  7-4 «Львівхолод»
 10.03.12 «Шанс-Авто»  2-2 Київ-НПУ
 11.03.12 «Лемберг»  4-1 «Спортлідер»

XVI тур

Дата Команда Счет Команда
17.03.12 «Спортлідер» 0-4 «Візаж»
17.03.12 Київ-НПУ 3-2 «Лемберг»
17.03.12 «Львівхолод» 5-3 «Шанс-Авто»
17.03.12 «Буран-Негабарит» 4-1 ФК «Одеса»

XVII тур

Дата Команда Счет Команда
11.04.12 «Візаж» 4-3 Київ-НПУ
01.04.12 «Буран-Негабарит» 6-4 «Меркурій»
13.04.12 «Шанс-Авто» +/- ФК «Одеса»
01.04.12 «Лемберг» 2-6 «Львівхолод»

XVIII тур

Дата Команда Счет Команда
07.04.12 «Львівхолод» 7-1 «Візаж»
06.04.12 Київ-НПУ 2-3 «Спортлідер»
07.14.12 ФК «Одеса» 3-0 «Лемберг»
07.04.12 «Меркурій» 7-2 «Шанс-Авто»