LOGO_2_GREEN

Чемпіонат Житомирського району з футболу у спортивному сезоні 2012 р.р.
Следим за всеми матчами

Урочисте відкриття нового сезону, відбудеться 6 травня о 9 годині на стадіоні «Танкіст» смт Новогуйвинське.
На старт чемпіонату вийшло 28 команди району.

Житомирська районна федерація футболу

Голова федерації – Руслан Павлюк
Заступник голови федерації – Руслан Маєвський
Секретар федерації – Володимир Решотка

Рада федерації:
Павлюк Руслан
Маєвський Руслан
Антонюк Олег
Решотка Володимир
Фірфіцький Василь

Контрольно-дисциплінарний комітет:
Бабій В.Д. – голова КДК
Савіцький С.П.
Матвійчук Ю.Д.




  Чемпіонат Житомирського району з футболу у спортивному сезоні 2012 р.р. Турнірна таблиця. Вища ліга
Место Команда И В Н П М О
1
Танкіст (Новогуйвинське)
16
13
3
0
51-8
42
2
Іванівка
16
8
7
1
25-5
31
3
Атлет (Гуйва)
16
8
5
3
30-18
29
4
Кодня
16
8
2
6
21-23
26
5
Родос (Вереси)
16
6
4
6
25-32
22
6
Метеор (Василівка)
16
6
4
6
24-19
22
7
Ліщин-Лука
16
6
2
8
28-17
21
8
Кам’янка
16
6
2
8
21-33
20
9
Глибочиця
16
5
1
10
18-37
16
10
Садки
16
4
5
7
21-28
17
11
Троянів
16
4
2
10
15-33
14
12
Інтерстиль (Тетерівка)
16
2
1
13
15-43
7
на 23.09.2012

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Прус О. Танкіст 16 24
2 Безверхий В Родос 16 10
3 Бондарець Олег Ліщин 16 9
4 Крюков В. Танкіст 16 9
5 Левченко О. Василівка 16 9
6 Повніч Д. Гуйва 16 8

Турнірна таблиця. Перша ліга

Место Команда И В Н П М О
1 Експрес (Висока Піч) 15 13 2 0 56-8 41
2 Регіони (Слобода-Селець) 15 13 1 1 50-14 40
3 Промінь (Левків) 15 13 0 2 72-16 39
4 Танкіст-2 (Новогуйвинське) 15 10 1 4 40-23 31
5
Зоря (Оліївка)
15
9
1
5
36-18
28
6
Стандарт (Піски)
15
8
2
5
42-21
26
7
Нібулон (Тютюнники)
15
8
1
6
47-34
25
8
Станишівка
15
7
2
6
35-28
23
9
Профільтех-2 (Іванівка)
15
7
2
6
31-31
23
10
Сокіл (Вертокиївка)
15
6
3
6
42-49
21
11
Довжик
15
7
2
6
28-41
23
12
Сінгури
15
3
0
12
19-43
9
13
Дениші
15
3
0
12
17-48
9
14 Березівка 15 2 0 13 17-58 6
15 Клітчин 15 1 1 12 14-70 4
16 Вереси 15 0 2 13 15-60 2

на 17.09.2012

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1 Мельник В. Вертокиївка 15 26
2 Клименко О. Левків 15 25
3 Тарасюк Т. Слобода 15 23
4 Горецький І. Танкіст-2 15 20
5 Долінний О. Слобода 15 18
6 Наумчик А. Тютюнники 15 14
7 Полянський П. Висока Піч 15 12
8 Куприненко І. Висока Піч 15 12
1 тур, 05-06 травня
Час Команда Счет Команда
17:30 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 2-1 Станишівка
11:00 06.05.12
09:30 «Танкіст»(Новогуйвинське) 1-0 «Родос» (Вереси)
11:30 Глибочиця 1-0 Кодня
09:00 «Атлет»(Гуйва) 6-1 «Інтерстиль» (Тетерівка)
11:00 Сінгури 1-3 Вертокиївка
09:00 Троянів 1-1 Садки
11:00 «Стандарт»(Піски) 2-0 «Нібулон»(Тютюнники)
09:00 «Промінь»(Левків) 9-1 Березівка
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 1-0 Оліївка
09:00 Ліщин 0-1 «Профільтех»(Іванівка)
11:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 3-1 Дениші
09:00 Кам’янка 1-3 «Метеор»(Василівка)
11:00 Клітчин 1-4 Довжик
13:00 «Експрес»(Висока Піч) 5-0 Вереси
2 тур, 12-13 травня
Час Команда Счет Команда
09:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 1-0 «Профільтех»(Іванівка)
11:00 Ліщин 8-0 «Інтерстиль» (Тетерівка)
13:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 1-2 Станишівка
09:00 Кодня 3-1 Садки
11:00 «Атлет»(Гуйва) 4-2 Троянів
13:00 Вертокиївка  2-5 «Регіони»(Слобода-Селець)
09:00 «Родос» (Вереси) 1-0 Кам’янка
11:00 Вереси 1-4 Березівка
13:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 3-1 Довжик
09:30 «Метеор»(Василівка) 2-1 Глибочиця
11:30 Оліївка 0-2 «Експрес»(Висока Піч)
09:30 «Стандарт»(Піски)  6-0 Сінгури
11:30 Дениші  0-5 «Промінь»(Левків)
13:30 Клітчин 0-6 «Нібулон»(Тютюнники)
3 тур, 12-13 травня
Час Команда Счет Команда
19.05.12
18:30 Березівка 1-6 Станишівка
20.05.12
09:00 «Родос» (Вереси) 1-0 Глибочиця
11:00 «Інтерстиль» (Тетерівка) 1-4 «Танкіст»(Новогуйвинське)
13:00 Вереси 0-5 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське)
09:00 «Атлет»(Гуйва) 2-0 Ліщин
11:00 «Метеор»(Василівка) 0-0 Садки
13:00 Сінгури 2-0 Дениші
16:30 «Регіони»(Слобода-Селець) 2-1 «Нібулон»(Тютюнники)
18:30 Довжик 2-9 «Експрес»(Висока Піч)
09:30 Вертокиївка 2-2 «Стандарт»(Піски)
11:30 Кодня 0-1 Троянів
09:00 «Промінь»(Левків) 5-1 «Профільтех-2»(Іванівка)
11:00 «Профільтех»(Іванівка) 4-0 Кам’янка
13:00 Оліївка 5-0 Клітчин
4 тур, 26-27 травня
Час Команда Счет Команда
26.05.12
17:30 «Профільтех-2»(Іванівка) 3-2 Вереси
27.05.12
09:00 «Профільтех»(Іванівка) 1-1 Садки
11:00 «Інтерстиль» (Тетерівка) 2-0 Глибочиця
13:00 Кодня 2-0 «Родос» (Вереси)
09:00 Клітчин 0-7 Вертокиївка
11:00 Троянів 1-5 «Метеор»(Василівка)
13:00 «Експрес»(Висока Піч) 4-0 «Нібулон»(Тютюнники)
16:30 «Стандарт»(Піски) 0-2 «Регіони»(Слобода-Селець)
18:30 Сінгури 2-3 «Промінь»(Левків)
09:30 Ліщин 2-1 «Танкіст»(Новогуйвинське)
11:30 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 0-5 Оліївка
09:00 Кам’янка 2-2 «Атлет»(Гуйва)
11:00 Березівка 1-2 Довжик
13:00 Станишівка 6-1 Дениші
5 тур, 2-3 червня
Час Команда Счет Команда
2.06.12
17:30 «Профільтех-2»(Іванівка) 7-1 Довжик
3.06.12
09:00 «Профільтех» 0-0 Кодня
11:00 Березівка 1-2 Оліївка
09:00 Кам’янка 2-1 Ліщин
11:00 Вереси 3-5 Дениші
09:00 «Метеор»(Василівка) 1-2 «Родос» (Вереси)
11:00 Садки 2-1 «Інтерстиль» (Тетерівка)
09:00 «Стандарт»(Піски) 2-0 Клітчин
11:00 Станишівка 0-2 «Промінь»(Левків)
09:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 5-0 Троянів
11:00 «Атлет»(Гуйва) 3-0 Глибочиця
17:30 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 5-3 «Нібулон»(Тютюнники)
09:00 Вертокиївка 1-1 «Експрес»(Висока Піч)
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 4-1 Сінгури

6 тур, 9-10 червня

Час Команда Счет Команда
9.06.12
17:30 Сінгури 0-4 Станишівка
10.06.12
09:00 «Атлет»(Гуйва) 2-0 Садки
11:00 «Інтерстиль» (Тетерівка) 1-1 Кодня
09:00 Ліщин 5-2 Глибочиця
11:00 «Родос» (Вереси) 3-2 Троянів
09:00 «Метеор»(Василівка) 0-1 «Профільтех»
11:00 Оліївка 2-0 «Профільтех-2»(Іванівка)
09:00 Березівка 2-5 «Нібулон»(Тютюнники)
11:00 Дениші 1-2 Довжик
09:00 «Стандарт»(Піски) 1-4 «Експрес»(Висока Піч)
11:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 6-0 Кам’янка
17:30 Вертокиївка 1-4 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське)
09:00
«Промінь»(Левків)
5-0 Вереси
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 6-2 Клітчин

7 тур, 16-17 червня

Час Команда Счет Команда
16.06.12
17:30 Вереси 1-2 Станишівка
17.06.12
09:00 Кодня 1-2 «Атлет»(Гуйва)
11:00 Березівка 0-4 Вертокиївка
09:00 Ліщин 2-3 Садки
11:00 Клітчин 1-4 Сінгури
09:00 «Профільтех» 4-0 «Родос» (Вереси)
11:00 «Метеор»(Василівка) 2-0 «Інтерстиль» (Тетерівка)
09:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 1-2 «Нібулон»(Тютюнники)
11:00 Троянів 0-2 Кам’янка
09:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 0-3 «Експрес»(Висока Піч)
11:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 8-0 Глибочиця
17:30 «Стандарт»(Піски) 0-4 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське)
09:00 «Промінь»(Левків) 3-1 Довжик
11:00 Дениші 1-3 Оліївка

8 тур, 23-24 червня

Час Команда Счет Команда
23.06.12
17:30 Довжик 1-1 Станишівка
17:30 «Профільтех» 0-0 «Атлет»(Гуйва)
24.06.12
09:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 4-4 Вертокиївка
11:00 Березівка 0-6 «Стандарт»(Піски)
09:00 «Родос» (Вереси) 2-2 Ліщин
11:00 Вереси 1-2 Сінгури
09:00 Кам’янка 4-2 Кодня
11:00 Глибочиця 3-4 Садки
09:00 Троянів 3-1 «Інтерстиль» (Тетерівка)
11:00 «Нібулон»(Тютюнники) 6-1 Дениші
09:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 0-0 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське)
11:00 «Метеор»(Василівка) 0-2 «Танкіст»(Новогуйвинське)
17:30 «Промінь»(Левків) 4-2 Оліївка
09:00 Клітчин 0-6 «Експрес»(Висока Піч)

9 тур, 30 червня - 1 липня

Час Команда Счет Команда
30.06.12
17:30 «Стандарт»(Піски) 2-1 «Профільтех-2»(Іванівка)
01.07.12
09:00 Вереси 0-1 Довжик
11:00 «Промінь»(Левків) 8-2 «Нібулон»(Тютюнники)
09:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 7-1 Клітчин
11:00 Кодня 2-1 «Метеор»(Василівка)
09:00 «Атлет»(Гуйва) 1-1 «Танкіст»(Новогуйвинське)
11:00 Кам’янка 1-2 «Інтерстиль» (Тетерівка)
09:00 Глибочиця 1-3 «Профільтех»
11:00 Ліщин 3-0 Троянів
09:00 Станишівка 0-4 Оліївка
11:00 Садки 2-3 «Родос» (Вереси)
17:30 Березівка 0-2 «Регіони»(Слобода-Селець)
09:00 Вертокиївка 2-0 Дениші
11:00 «Експрес»(Висока Піч) 3-0 Сінгури

10 тур, 7-8 липня

Час Команда Счет Команда
07.07.12
17:30 «Нібулон»(Тютюнники) 3-2 Станишівка
19:00 «Стандарт»(Піски) 5-1 Дениші
08.07.12
09:00 «Профільтех» 2-0 Троянів
11:00 «Інтерстиль» (Тетерівка) 3-6 «Родос» (Вереси)
09:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 1-6 «Регіони»(Слобода-Селець)
11:00 Вереси 0-3 Оліївка
09:00 «Метеор»(Василівка) 4-0 «Атлет»(Гуйва)
11:00 Клітчин 4-1 Березівка
09:00 Кодня 0-3 Ліщин
11:00 Кам’янка 2-3 Глибочиця
09:00 Садки 2-2 «Танкіст»(Новогуйвинське)
11:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 0-4 «Експрес»(Висока Піч)
17:30 Вертокиївка 2-6 «Промінь»(Левків)
09:00 Довжик 3-1 Сінгури

11 тур, 14-15 липня

Час Команда Счет Команда
14.07.12
17:30 Вертокиївка 2-7 Станишівка
19:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 3-1 Сінгури
15.07.12
09:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 6-0 Кодня
11:00 Троянів 1-1 Глибочиця
09:00 «Профільтех» 3-0 «Інтерстиль» (Тетерівка)
11:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 3-1 Клітчин
09:00 Довжик 2-2 Оліївка
11:00 Кам’янка 0-0 Садки
09:00 «Метеор»(Василівка) 2-2 Ліщин
11:00 «Експрес»(Висока Піч) 6-1 Березівка
09:00 «Атлет»(Гуйва) 1-1 «Родос» (Вереси)
11:00 «Нібулон»(Тютюнники) 1-1 Вереси
17:30 «Промінь»(Левків) 2-0 «Стандарт»(Піски)
09:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 5-2 Дениші

12 тур, 26-27 серпня

Час Команда Счет Команда
26.08.12
17:30 «Регіони»(Слобода-Селець) 2-1 «Промінь»(Левків)
27.08.12
09:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 6-1 Березівка
11:00 Ліщин 1-2 Глибочиця
09:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 3-1 Садки
11:00 Кам’янка 3-2 Троянів
09:00 Клітчин 1-2 Дениші
11:00 «Профільтех» 1-1 «Метеор»(Василівка)
09:00 «Експрес»(Висока Піч) 0-0 «Профільтех-2»(Іванівка)
11:00 «Родос» (Вереси) 2-4 «Атлет»(Гуйва)
09:00 Вертокиївка 4-2 Вереси
11:00 Кодня 4-1 «Інтерстиль» (Тетерівка)
17:30 «Нібулон»(Тютюнники) 5-1 Довжик
09:00 «Стандарт»(Піски) 0-0 Станишівка
09:00 Оліївка 3-1 Сінгури

13 тур, 2 вересня

Час Команда Счет Команда
«Танкіст»(Новогуйвинське) 1-0 «Метеор»(Василівка)
09:00 Кам’янка 3-2 Глибочиця
11:00 «Родос» (Вереси) 1-1 «Профільтех»
09:00 Ліщин 0-1 Кодня
11:00 «Атлет»(Гуйва) 2-0 Садки
09:00 «Інтерстиль» (Тетерівка) 2-3 Троянів
11:00 «Родос» (Вереси) 2-2 Клітчин
09:00 Станишівка 1-3 «Експрес»(Висока Піч)
11:00 Сінгури 2-4 «Профільтех-2»(Іванівка)
09:00 «Стандарт»(Піски) 2-1 Оліївка
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 5-1 Довжик
17:30 Дениші 2-1 Березівка
09:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 0-5 «Промінь»(Левків)
09:00 Вертокиївка 2-10 «Нібулон»(Тютюнники)

14 тур, 9 вересня

Час Команда Счет Команда
09:00 «Профільтех» 0-0 «Танкіст»(Новогуйвинське)
11:00 Троянів 0-1 Глибочиця
09:00 Садки -/- «Родос» (Вереси)
09:00 Кодня 2-1 Кам’янка
11:00 «Атлет»(Гуйва) 0-1 «Метеор»(Василівка)
09:00 Ліщин +/- «Інтерстиль» (Тетерівка)
11:00 Станишівка 3-1 Клітчин
09:00 «Промінь»(Левків) 2-3 «Експрес»(Висока Піч)
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 6-0 «Родос» (Вереси)
09:00 Вертокиївка 4-3 Оліївка
11:00 «Стандарт»(Піски) 1-0 Довжик
09:00 «Профільтех-2»(Іванівка) 2-1 Березівка
11:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) 1-0 Дениші
17:30 «Нібулон»(Тютюнники) 3-1 Сінгури

15 тур, 16 вересня

Час Команда Счет Команда
15:00 «Родос» (Вереси) 1-1 «Метеор»(Василівка)
17:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 3-1 «Атлет»(Гуйва)
09:00 Садки 0-4 «Профільтех»
11:00 «Регіони»(Слобода-Селець) 4-0 Станишівка
13:00 «Танкіст- 2» (Новогуйвинське) -/+ «Профільтех-2»(Іванівка)
09:00 Ліщин 3-0 Кам’янка
11:00 Березівка 2-1 Сінгури
09:00 Троянів 0-1 Кодня
11:00 «Експрес»(Висока Піч) 3-0 Дениші
09:00 Оліївка 1-0 «Нібулон»(Тютюнники)
11:00 Довжик 4-1 Вертокиївка
09:00 «Промінь»(Левків) 12-0 Клітчин
11:00 «Стандарт»(Піски) 13-0 «Родос» (Вереси)

16 тур, 23вересня

Час Команда Счет Команда
15:00 «Танкіст»(Новогуйвинське) 8-2 «Родос» (Вереси)
17:00 «Атлет»(Гуйва) 0-0 «Профільтех»
09:00 Троянів 0-1 Ліщин
11:00 «Метеор»(Василівка) 1-4 Садки
13:00 Кодня 2-1 Глибочиця
09:00 Кам’янка +/- «Інтерстиль» (Тетерівка)