<

футзал

Футзал 2012-2013рр.
Следим за всеми матчами

 В высшей лиге чемпионата города по футзалу играют 10 сильнейших команд и 18 команд сражаются в первой лиге.



{newsections}

Відкритий чемпіонат міста 2012-2013

Вища ліга - турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Візаж 6 5 1 0 31-8 16
2 Інбев 6 5 1 0 33-12 16
3 Дасна-Кофеджио 6 4 0 2 17-9 12
4 Авангард 6 4 0 2 27-22 12
3 Енергія 6 3 1 2 20-19 10
6 Легіон 6 2 1 3 31-30 7
7 Промінь 6 2 0 4 21-20 6
8 ГазМяс 6 2 0 4 15-29 6
9 Медик 6 1 0 5 11-32 3
10 Єдність 6 0 0 6 15-40 0

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1
2
3

Вища ліга. Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
04.11.12 ГазМяс 2-1 Медик
04.11.12 Легіон 3-6 Авангард
04.11.12 Візаж 5-1 Промінь
04.11.12 Інбев 3-3 Енергія
04.11.12 Дасна-Кофеджио 7-1 Єдність
11.11.12 Дасна-Кофеджио 4-1 Легіон
11.11.12 ГазМяс 3-6 Авангард
11.11.12 Медик 1-10 Візаж
11.11.12 Промінь 3-5 Інбев
11.11.12 Єдність 4-7 Енергія
18.11.12 ГазМяс 1-3 Дасна-Кофеджио
18.11.12 Енергія 5-3 Промінь
18.11.12 Візаж 5-3 Авангард
18.11.12 Інбев 8-0 Медик
18.11.12 Легіон 7-3 Єдність
25.11.12 Авангард 1-6 Інбев
25.11.12. Дасна-Кофеджио 0-1 Візаж
25.11.12 Легіон 9-1 ГазМяс
25.11.12 Медик 2-3 Енергія
25.11.12 Єдність 3-6 Промінь
02.12.12 Енергія 1-5 Авангард
02.12.12 Візаж  3-3 Легіон
02.12.12 Промінь  8-2 Медик
02.12.12 Інбев  4-1 Дасна-Кофеджио
02.12.12 ГазМяс 8-3 Єдність
09.12.12 Дасна-Кофеджио 2-1 Енергія
09.12.12 Авангард 6-4 Промінь
09.12.12 ГазМяс 0-7 Візаж
09.12.12 Легіон 4-7 Інбев
09.12.12 Єдність 1-5 Медик

Відкритий чемпіонат міста 2012-2013

Перша ліга.Група "А"- турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Юність 6 6 0 0 41-10 18
2 Профільтех 6 5 1 0 32-15 16
3 Галант-МТС 6 3 2 1 28-15 11
4 Штурм 6 3 0 3 24-21 9
5 Альманах 6 2 2 2 18-21 8
6 Козацька розвага 6 2 0 4 20-22 6
7 Кіфа 6 1 2 3 15-25 5
8 ЖНАЕУ 6 1 2 3 12-27 5
9 Олімпік-Гранвер 6 1 1 4 15-26 4
10 Персей 6 0 2 4 14-36 2

Бомбардири:

Прізвище, Ім'я Клуб Ігор Голи(п)
1
2
3

Відкритий чемпіонат міста 2012-2013

Перша ліга.Група "В"- турнірна таблиця

Место Команда И В Н П М О
1 Інтертелеком 6 5 1 0 26-8 16
2 Юніт 6 4 0 2 26-15 12
3 Крігер 6 3 1 2 16-12 10
4 Слов’яни 6 3 1 2 23-16 10
5 Радомілк 6 3 1 2 17-19 10
6 Регіон 6 3 1 2 16-22 10
7 Зеніт 6 2 0 4 23-16 6
8 ІнБев-2 6 1 1 4 13-23 4
9 Форца 6 2 1 3 12-23 7
10 Аміант 6 0 1 5 7-28 1

Перша ліга.Група "А".Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
03.11.12 Профільтех 5-0 Кіфа
03.11.12 Юність 9-3 Олімпік
03.11.12 Козацька розвага 2-7 Галант-МТС
03.11.12 Ліктрави 2-6 Штурм
03.11.12 ЖНАЕУ 2-1 Персей
10.11.12 Олімпік 3-4 Кіфа
10.11.12 Персей 0-9 Юність
10.11.12 Профільтех 4-4 Альманах
10.11.12 Штурм 1-2 Козацька розвага
11.11.12 ЖНАЕУ 1-1 Галант-МТС
18.11.12 Кіфа 5-5 Персей
18.11.12 Альманах 3-1 Олімпік
18.11.12 Козацька розвага 4-5 Профільтех
18.11.12 Галант-МТС 7-3 Штурм
18.11.12 Юність 6-0 ЖНАЕУ
24.11.12 Персей 4-4 Альманах
24.11.12 Профільтех 3-2 Галант-МТС
25.11.12 Юність 6-2 Кіфа
25.11.12 ЖНАЕУ 4-5 Штурм
25.11.12 Олімпік 4-2 Козацька розвага
01.12.12 Альманах 2-5 Юність
01.12.12 Козацька розвага 7-2 Персей
01.12.12 Штурм 3-4 Профільтех
02.12.12 Галант-МТС 2-2 Олімпік
02.12.12 Кіфа 3-3 ЖНАЕУ
08.12.12 Кіфа 1-3 Альманах
08.12.12 Юність 6-3 Козацька розвага
08.12.12 Олімпік 2-6 Штурм
09.12.12 Персей 4-9 Галант-МТС
09.12.12 ЖНАЕУ 2-11 Профільтех

Перша ліга.Група "В".Результаты матчей

Дата Команда Счет Команда
03.11.12 Форца 2-0 Крігер
03.11.12 Інтертелеком 5-1 ІнБев-2
03.11.12 Регіон 6-3 Аміант
04.11.12 Юніт 3-6 Слов’яни
04.11.12 Радомілк 2-1 Зеніт
10.11.12 Інтертелеком 6-1 Регіон
10.11.12 Радомілк 1-6 Юніт
10.11.12 Аміант 2-2 Форца
11.11.12. Слов’яни 0-4 ІнБев-2
11.11.12 Зеніт 3-4 Крігер
18.11.12 Форца 1-7 Інтертелеком
18.11.12 Крігер 3-1 Аміант
18.11.12 Регіон 3-3 Слов’яни
18.11.12 ІнБев-2 3-3 Радомілк
18.11.12 Юніт 6-3 Зеніт
24.11.12. Інтертелеком 3-3 Крігер
24.11.12 Радомілк 2-3 Регіон
24.11.12. Юніт 5-3 ІнБев-2
25.11.12 Зеніт 6-0 Аміант
25.11.12 Форца 1-6 Слов’яни
01.12.12 Регіон 1-8 Юніт
01.12.12 Аміант 0-3 Інтертелеком
02.12.12 Форца 2-5 Радомілк
02.12.12 Крігер 4-0 Слов’яни
02.12.12 ІнБев-2 1-8 Зеніт
08.12.12 Радомілк 3-2 Крігер
08.12.12 Слов’яни 8-1 Аміант
09.12.12 Зеніт 2-3 Інтертелеком
09.12.12 Юніт 3-4 Форца
09.12.12 ІнБев-2 1-2 Регіон