kubok

Кубок Житомирської області з футболу
на приз газети "Житомирщина" 2011 г.
Квітень 2011 - Червень 2011
Следим за всеми матчами

У Кубке Житомирської області з футболу на приз газети "Житомирщина" приймають участь 27 команди.

Попередній етап 1/16 фіналу 16(17) квітня.

Матчі 1/8 фіналу заплановані на 2 травня, матчі-відповіді 7 травня.

Матчі 1/4 фіналу
14 травня та18 травня

Матчі 1/2 фіналу
4(5) червня - 11(12) червня

Фінал, 26 червня



{newsections}

Кубок Житомирської області з футболу
на приз газети "Житомирщина" 2011 г.

Попередній етап

Команда Команда
1 СК Коростень ФК Брусилів
2 ФК Довбиш ФК Овруч
3 ФК Ружин ФК Ємільчине
4 Партизан ФК Миропіль
5 ФК Бердичів Арсенал
6 Володарськ-Волинський Прес
7 Чуднів Зоря-Енергія
8 Коростенський р-н ФК Черняхів
9 Автомобіліст Баранівка
10 Авангард СДЮШОР
11 Нива Бердичівський р-н ФК Коростишів

1/8 фіналу

Команда Команда
А ФК Бараші пара 1
B пара 2 пара 3
C пара 4 пара 5
D Попільня Любар
E Штурм (Олевськ) Граніт (Малинський р-н)
F пара 6 пара 7
G пара 8 пара 9
H пара 10 пара 11

1/4 фіналу

Команда Команда
1 переможець A переможець B
2 переможець C переможець D
3 переможець E переможець F
4 переможець G переможець H

1/2 фіналу

Команда Команда
1 ФК Бердичів СК Коростень
2 Прес  Авангард

Фінал

Команда Команда
1 СК Коростень
 Прес

Кубок Житомирської області з футболу
на приз газети "Житомирщина" 2011 г.

Попередній етап

Дата Команда Счет Команда
16.04.11 СК Коростень 8-0 ФК Брусилів
16.04.11 ФК Довбиш -/+ ФК Овруч
16.04.11 Автомобіліст 2-0 Баранівка
16.04.11 Нива 1-0 ФК Коростишів
17.04.11 ФК Ружин 1-2 ФК Ємільчине
17.04.11 Партизан 0-2 ФК Миропіль
17.04.11 ФК Бердичів 1-0 Арсенал
17.04.11 Володарськ-Волинський 0-2 Прес
17.04.11 Чуднів 1-2 Зоря-Енергія
17.04.11 Коростенський р-н +/- ФК Черняхів
17.04.11 Авангард 7-1 СДЮШОР

1/8 фіналу

Дата Команда Счет Команда
02.05.11 ФК Бараші 0-0 СК Коростень
02.05.11 ФК Овруч 0-1 ФК Ємільчине
02.05.11 ФК Миропіль 0-4 ФК Бердичів
02.05.11 Попільня 4-1 Любар
02.05.11 Штурм (Олевськ) 1-4 Андрушівка
02.05.11 Зоря-Енергія 0-1 Прес
02.05.11 Автомобіліст +/- Коростенський р-н
02.05.11 Нива 0-7 Авангард

1/8 фіналу

Дата Команда Счет Команда
07.05.11 СК Коростень 2-1 ФК Бараші
07.05.11 ФК Ємільчине 1-0 ФК Овруч
07.05.11 ФК Бердичів 2-0 ФК Миропіль
07.05.11 Любар 2-1 Попільня
07.05.11 Андрушівка 2-2 Штурм (Олевськ)
07.05.11 Прес 2-1 Зоря-Енергія
07.05.11 Коростенський р-н -/+ Автомобіліст
07.05.11 Авангард 10-1 Нива

1/4 фіналу

Дата Команда Счет Команда
14.05.11 ФК Ємільчине 1-6
СК Коростень
14.05.11 ФК Бердичів 3-1
Попільня
14.05.11 Андрушівка 1-4
Прес
21.05.11 Автомобіліст  2-3 Авангард
Дата Команда Счет Команда
18.05.11 СК Коростень +/-
ФК Ємільчине
18.05.11 Попільня 1-2 ФК Бердичів
18.05.11 Прес 8-1 Андрушівка
25.05.11
Авангард 5-2 Автомобіліст

1/2 фіналу

Дата Команда Счет Команда
25.05.11 ФК Бердичів 1-3
СК Коростень
 1.06.11 Прес 6-1
Авангард
Дата Команда Счет Команда
28.05.11 СК Коростень 2-3
ФК Бердичів
 4.06.11 Авангард -/+
Прес

Фінал

Дата Команда Счет Команда
26.06.11 СК Коростень 0-1 (д.ч)
 Прес