Конкурс

Збираємо колекцію сімейних історій

Погодьтесь, у кожного із нас бувають моменти, коли ми потребуємо допомоги. Хтось звертається до найближчих людей, друзів чи знайомих. Хтось намагається самостійно подолати труднощі. А хтось готовий допомогти іншому, не покладаючи рук.

Торгова марка «Яготинське для дітей» оголошує запуск проекту «Колекція сімейних історій», що має на меті поширення добрих справ для тих, хто цього справді потребує.

Тепер у кожної сім’ї із Житомира та Житомирської області буде нагода розказати свою сімейну історію та отримати подарунки від торгової марки «Яготинське для дітей». Якщо ви вважаєте, що ваша сім’я – особлива, якщо ви давно чекали, аби хороші новини стали невід’ємною частиною вашого життя, цей конкурс – для вас.

Для участі Ви можете заповнити форму, діліться історією своєї сім’ї, розкажіть світу, чому саме ваша родина заслуговує на маленьке диво. Усі історії конкурсу будуть публікуватись на сайті 0412.ua.

Також надсилайте свої розповіді на електронну адресу: [email protected], діліться історією своєї сім’ї, розкажіть світу, чому саме ваша родина заслуговує на маленьке диво. Усі історії конкурсу будуть публікуватись на сайті 0412.ua. Після проведення голосування буде визначена сім’я-переможець, яка і отримає смачні та корисні подарунки від ТМ «Яготинське для дітей»: місячний запас молочної продукції.

Ознайомтесь із правилами конкурсу та будьте впевнені: добро завжди приходить у дім до тих, хто цього справді потребує. 

Короткі Правила участі у проекті «Колекція сімейних історій» від ТМ «Яготинське для дітей»:

  1. У конкурсі можуть брати участь лише сім’ї із Житомира та області.

  2. Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму

  3. Терміни проведення конкурсу:

 Прийом заявок від учасників: 11 вересня – 01 жовтня 2017 року.

 Голосування за учасників: 02 жовтня – 08 жовтня 2017 року.

 Оголошення переможця: 10 жовтня 2017 року. 

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право відхилити ті заявки учасників, які не відповідають загальним правилам конкурсу.

  2. Відправляючи заявку на участь у конкурсі, ви тим самим даєте дозвіл на публікацію усіх фото- та відеоматеріалів, а також інформацію про вас та членів вашої сім’ї на сайті 0412.ua.

Детально ознайомитись із Правилами участі ви можете ТУТ

Відгуки та коментарі