Міс Старшокласниця Житомира

учениця 10-го класу, школа №16
Анна Будзінська
Голоси: 305
Опис
Номер 5. Мене звуть Будзінська Анна. Я учениця 10 Б класу, школи номер 16. 10000 я б хотіла витратити на облаштування шкільної їдальні. Адже харчування дітей це важливий спектор. Зараз багато дітей надає перевагу швидкому харчуванню і це не завжди якісні та корисні продукти. Тому перевтілення їдальні допоможе привернути увагу до дійсно правильного і здорового харчування. В першу чергу я б хотіла збільшити асортимент продукції а також зробити відкриту вітрину з їжею. Таким чином кожен може підійти розглянути і обрати те що йому з'їсти. Також хотілось би трохи змінити інтер'єр. Щоб зробити столики і стільці більш комфортним для учнів.
учениця 11-го класу, школа №7
Анна Василевська
Голоси: 251
Опис
Меня зовут Василевская Анна, я ученица 7 школы 11 класса. Свой выигрыш я бы хотела потратить на улучшение аппаратуры актового зала. Я хочу, чтобы там проводилось больше интересных мероприятий.
учениця 9-го класу, школа №16
Юля Ярош
Голоси: 228
Опис
Я, Юля Ярош ученица 9-А класса школы номер 16 мой номер 1. Выиграв 10 тысяч я хотела бы обустроить школьный двор. Что бы на переменах там можно было проводить время. Для начала поставить там лавочки и столики. А также озеленить эту территорию.
9-Д ЗОШ √28
Тая Хорошилова
Голоси: 77
Опис
Номер-4 Якщо я займу перше місце та отримаю нагороду для збагачення рідної школи виграш був би витрачений на реставрацію ліхтарів в зоні спортивного поля. Освітлення від ліхтарів надавало би безперечно шарму школярам та просто людям, які прийшли відпочити на полі. Це освітлення значно полегшувало би займатися фізичними вправами та просто відпочивати на природі в вечірній час.
учениця 9-А класу, школа №28
Юля Васильківська
Голоси: 61
Опис
Номер 8 Мене звати Юля Васильківська, я навчаюсь в 9-А класі, 28 школи. Я дуже люблю свій затишний клас та гарну простору школу. Тому якщо мені дістанеться цей приз, я б хотіла ці гроші вкласти в інтерактивну парту. Це вкладення допоможе моїй школі зайняти призове місце в конкурсі інноваційних технологій і якщо нам це вдасться наш проект реалізують і наша школа зможе внести свій маленький вклад в науку. Цей винахід допоможе полегшити навчання нам і майбутньому поколінню.
учениця 9-го класу, школа №28
3
Дар'я Пальчук
Голоси: 51
Опис
Дар'я Пальчук, школа 28, клас 9-Н, номер 12
3
Дар'я Пальчук
Голоси: 51
Опис
Дар'я Пальчук, школа 28, клас 9-Н, номер 12
3
Дар'я Пальчук
Голоси: 51
Опис
Дар'я Пальчук, школа 28, клас 9-Н, номер 12
учениця 10-Б класу, школа №16
Олена Лук'янюк
Голоси: 35
Опис
Я , Лук'янюк Олена учениця 10 Б класу школи номер 16. Приз у вигляді 10000 грн , я хотіла би витратити на удосконалення кабінету фізики. Коли ти проводиш цікаві досліди з новим обладнанням,то запам'ятати складний матеріал легше та цікавіше. Також це змогло б допомогти вам розширити кругозір, дізнатися щось нове про звичайні речі, якими кожен користується щодня.
учениця 11-го класу, школа №28
Аліна Близнюк
Голоси: 32
Опис
Номер 6. Усім привіт, мене звати Близнюк Аліна і я учениця 11 класу ЗОШ 28. Якби я виграла 10.000 грн. я витратила б їх на встановлення велопарковок з засобами охорони , адже багато учнів моєї школи живуть досить далеко від школи і кожного дня витрачають гроші на проїзд. Встановивши велопарковки, в теплі пори року вони зможуть діставатися до школи на велосипедах, що є корисним для здоровя,навколишнього середовища та кишень.
учениця школи №28
Валерія Соколова
Голоси: 28
Опис
Номер 5. Я Валерія Соколова, президент 28 школи. І, мабуть, як і кожна учасниця даного конкурсу, я хотіла б аби моя школа була найсучаснішою та найкреативнішою, аби це було місцем реалізацій мрій учнів. оскільки світ не стоїть на місці, постійно розвиваються технології — багато, хто захоплюється відеозйомкою. Тому я гадаю, що маленька кіностудія, де створюватимуться ролики, відео, соціальні реклами, репортажі з цікавих заходів, була би надзвичайно класною можливістю розвивати здібності учнів. Зі створенням даної Арт-платформи кожен зможе спробувати себе в різних ролях: журналіст, ведучий, оператор, сценарист, візажист, що буде не лише цікавим, а й корисним досвідом. З активацією даного проекту відбудеться розвиток не лише культурно- розважальної, а й освітянської програми. А саме ми зможемо запустити на нашому шкільному сайті та каналі YouTube категорію відео, пов'язаних з так званим освітнім порталом. Наприклад, можна випускати короткі оригінальний відео з правильного написання та вимови українських слів, з незвичайними фактами про письменників та поетів, з цікавим робором молодіжних тем англійською мовою, роз'яснення до уроків з хімії та математики, досліди, експерименти тощо, що сприятиме кращому запам'ятовуванню нового матеріалу. Тому, я в витратила б ці гроші на придбання камери та допоміжних приладів , аби даний формат роботи популяризувався та приносив радість усім оточуючим!
учениця 9-го класу, школа №28
2
Діана Атаманська
Голоси: 28
Опис
учениця 9-го класу, школа №28
2
Діана Атаманська
Голоси: 28
Опис
учениця 9-го класу, школа №28
учениця 9-го класу, школа №28
Світлана Присяжнюк
Голоси: 25
Опис
Номер 9 Всім привіт, мене звати Присяжнюк Світлана. Я навчаюсь в школі № 28 у 9 класі. Моя школа є сучасна і модернізу ється кожного року. Якщо я виграю 10.000 гривень я б хотіла купити новий різноманітний спортивний інвентар для школи, щоб діти займались спортом, адже спорт це здоровий спосіб життя,або закупити безліч цікавих реактивів на уроки хімії,щоб проводити справжні досліди, адже дітям це дуже цікаво та пізнавально.
учениця 11-Б класу, школа №7
Олена Цимбалюк
Голоси: 25
Опис
Я,Цимбалюк Елена,ученица 11-б 7 школы,участница номер 7.Свой выигрыш 10 000 грн,я хочу потратить на сад вокруг своей любимой школы.Хочу посадить несколько красивых деревьев и поставить несколько лавочек.
учениця 9-го класу, школа №28
Маша Бацинко
Голоси: 23
Опис
Номер 7. Привет, меня зовут Маша Бацинко, мне 14 лет я учусь в замечательной школе #28, в 9-б классе. Я очень люблю свою школу и свой класс. Но если я выиграю 10000 гривень, мне бы хотелось немножко добавить своего в мою очаровательную школу. Например, класс химии, туда можно купить реактивы чтобы учителя показывали эксперименты, а не объясняли всё в теориях. Так детям будет интересней учить химию и все эти химические реакции. Дальше возьмём класс биологии, там не хватает таблиц или плакатов или же стендов с разными животными, клетками, органами. Так же мне бы хотелось добавить немного растительности вокруг школы, какие то интересные растения, чтобы у каждого класса был свой уголок. Моя младшая сестра часто говорит мн что ей не хватает животных, как бы это глупо не звучало. Я тут подумала, а если можно сделать в классе живой уголок... Купить просто каких-то хомячков или морскую свинку, классный руководитель мог бы рассказывать про это животное, и дети могли бы наблюдать за ним, играть на переменах, а не сидеть на каждой переменке в телефонах.
Маша Сергеєва
Голоси: 23
Опис
Маша Сергеева
учениця 9-го класу, школа №28
2
Аліна Окрушко
Голоси: 18
Опис
учениця 9-го класу, школа №28
2
Аліна Окрушко
Голоси: 18
Опис
учениця 9-го класу, школа №28
учениця 11-Б класу, школа №7
Наташа Радченко
Голоси: 17
Опис
Я,Радченко Наташа,ученица 11-б 7 школы,участница номер 8.Свой выигрыш 10 000 грн,я хочу потратить на усовершенствование спортивной площадки около своей школы ,поставить более современные тренажёры для занятия спортом.
учениця 11-го класу, школа №7
Яна Бордей
Голоси: 15
Опис
я,Бордей Яна ,участница #4,ученица 11класса 7 школы .Свой выиграш 10000грн я хочу потратить на улучшение матиматического класса купить стенды,парты и стулья
учениця школи №28
2
Юлія Івашкевич
Голоси: 8
Опис
учениця школи №28
2
Юлія Івашкевич
Голоси: 8
Опис
учениця школи №28
учениця 9-Н класу, школа № 28
Лілія Грановська
Голоси: 7
Опис
учениця 9-Н класу, школа № 28
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Вперше в Житомирі розпочинається градіозний конкурс краси "Міс старшокласниця Житомира" 2017.

Відбіркові етапи охоплять усі школи міста, аби обрати найчарівнішу та найкмітливішу ученицю, яка і отримає цей титул.

У даному фотоконкурсі участь беруть учениці 9-х, 10-х і 11-х класів житомирських шкіл № 7, 16, 28.

Голосування за найкращий образ триватиме до 29 жовтня.

Ім'я переможниці озвучать під час першого відбіркового етапу, який проведуть вже в цю неділю в Арт-клубі «МІАМІ».

Міс "інтернет симпатія" увійде в відбірковий етап конкурсу. 

Нахай переможе найчарівніша учениця!

Бажаємо удачі!

Сайт міста Житомира 0412.ua, як інформаційний партнер конкурсу, буде й надалі проводити відбіркові фотоконкурси.

Слідкуйте за оновленнями.