СтудМіс України - Житомирщина

Номер 10
Анастасія Єлісеєва
Голоси: 51
Опис
Я, Анастасія Єлісеєва, студентка 1 курсу Житомирського національного агроекологічного університету, зі спеціальності „Фінанси,банківська справа та страхування“. Завжди намагалась бути різностороннє розвиненою, через це з раннього дитинства займаюся професійним спортом: акробатикою та спортивною аеробікою, також відвідувала художню студію, а в 14 років закінчила школу моделей„Nonik models”. Завдяки спорту побувала у багатьох країнах світу. В 2012 році увійшла до складу збірної команди України. За значні досягнення у спорті, як кращі спортсмени міста, була нагороджена стипендією міського голови. На сьогодні, я маю 78 медалей та 86 дипломів і на цьому не зупинятимусь. В 2017 році я отримала почесне звання Майстра спорту України зі спортивної аеробіки. Маю також багато нагород та перемог у міських конкурсах малюнків та фотографій. За активну громадську позицію, підтримку волонтерського руху отримала Подяку міського голови. Навчаючись в ЖЕЛ 24 впродовж 11 років, брала активну участь у житті ліцею та класу, за що також маю багато нагород та подяк. Моє життєве кредо - це активна життєва позиція та участь у громадському житті. Мене завжди приваблювали цілеспрямовані особистості, які, недивлячись на труднощі йдуть до поставленої мети. Отже, я із задоволенням вирішила взяти участь у конкурсі СтудМіс України - Житомирщина, щоб познайомитись з новими цікавими особистостями, удосконалити свої власні уміння та навички, самореалізуватися, поділитися своїм досвідом та збагатити себе позитивними емоціями, враженнями, знаннями.
Номер 17
Карина Колесник
Голоси: 20
Опис
Мене звати Карина Колесник. Я студентка першого курсу Житомирського державного технологічного університету. Я проста дівчина з Житомира, але маю свою родзинку. Я наполеглива та працьовита, завдяки цьому я багато чого досягла у свої 17 років. Вмію гарно співати та грати на фортепіано, передаючи усі емоції, які наповнюють мене. Так само і на фото, я можу бути як спокійною так і "мєга дєрзкою". Тому я і вирішила прийняти участь у конкурсі "СтудМіс України-Житомирщина", щоб показати себе як достойну студентку, що може представляти Україну на світовому масштабі. Тому, як і всі конкурсантки, бажаю перемогти. Але головне - не перемога, а участь. Люблю і цілую всіх, хто буде за мене голосувати.
Номер 3
Даша Філінська
Голоси: 11
Опис
Студентка 3 курсу Київського інституту бізнесу та технологій (Жф). Навчаюсь за фахом "Соціальний педагог". Чому саме соціальний педагог? - тому, що з дитинства мріяла стати саме сімейним психологом, з метою домогти різноманітним сім'ям у вирішенні їхніх проблем, адже сім'я - це найважливіше у нашому житті. Я займаюсь вокалом, на мою думку, спів покращює самопочуття, а також продовжує життя. Чому я вирішала прийняти участь у кокурсі СтудМіс України - Житомирщина? - тому, що я людина, яка розвивається у різних напрямках і тому це є один із способів самореалізації в подальшому моєму житті.
Номер 9
Марія Романюк
Голоси: 10
Опис
Привіт, почну розповідь з того, що розкажу про себе. Мене звати Маша Романюк, на даний час проживаю в Житомирі, мені 16 років. Навчаюсь на другому курсі в Фармацевтичному коледжі "ЖБФК". З дитинства захоплююсь танцями та спортом, а також обожнюю музику . Приймаю яктивну участь в різних заходах, як в коледжі, так і за його межами. Люблю знайомитись з новими людьми, легко знаходжу спільну мову. Нещодавно почала відвідувати модельне агентство "NONIK" ,чим я дуже задоволена! Чому я вирішила взяти участь в конкурсі?! Тому, що завжди цікавилась такими заходами, і ось нарешті я приймаю участь в одному з них. СтудМіс - це велика можливість познайомитись з новими, цікавими людьми, а також шанс проявити себе як особистість!
Номер 15
Ольга Шаран
Голоси: 7
Опис
Студентка 2 курсу Житомирського державного унiверситету iменi Iвана Франка, здобуваю освiту психолога. Я - комунiкабельна, креативна та творча натура, вiльний час присвячую малюванню та новому хоббi - шиттю. Вже маю власну, хоч i малу, колекцiю одягу. Намагаюся брати участь у всiх заходах, що влаштовує унiверситет, займаюся благодiйнiстю. З 5 рокiв мрiю вiдкрити притулок для братiв наших менших. В 11 рокiв була свiдком масштабного конкурсу СтудМiс i в той самий момент мене охопило величезне бажання приймати участь у такому заході. I тепер у 18 рокiв виконую свою дитячу мрiю.
Номер 11
Каріна Начвай
Голоси: 6
Опис
Привіт! Ти тут? Мені приємно, що тебе зацікавило не тільки моє фото, а й моя особистість. Отже, будемо знайомитись... Моє ім'я - Каріна Начвай. Мені 16 років і проживаю я в славному місті Житомир. І, як годиться для дівчини в моєму віці, я навчаюсь на 2 курсі Житомирського базового фармацевтичного коледжу. Свій вільний час я залюбки проводжу на різноманітних громадських заходах. Люблю танцювати і займатись спортом. І, звісно, не забуваю про свою сім'ю та друзів. Завдяки ним кожен день унікальний та різноманітний! Моя мрія стати моделлю. Не дивлячись на те, що мені не все вдається, я з усіх сил буду прямувати до своєї мрії, що з кожним днем все ближче, із великим прагненням не розчарувати тих, хто в мене вірить. Щаслива, що маю можливість брати участь у Всеукраїнському конкурсі СтудМіс і буду безмежно вдячна, якщо ти мене підтримаєш!♡
Номер 13
Катерина Дудко
Голоси: 6
Опис
Студентка третьго курсу, відділення «Лікувальна справа» Житомирського інституту медсестринства. З самого дитинства займаюся танцями, адже танець - це дзеркало душі та мова тіла. Саме зі студентського життя почалося моє пізнання моделінгу. СтудМіс України - це прекрасна можливість познайомитися з людьми різних сфер життя, пізнати сферу моделінга у всій її красі.
Номер 7
Вікторія Новик
Голоси: 5
Опис
Студентка 3 курсу Житомирського технологічного коледжу, навчаюсь за спеціальностю «Фінанси та Кредит». Обрала професію фінансиста тому, що в майбутньому мрію навести лад у фінансовій системі України. Також просто обожнюю подорожувати, та мрію побувати у кожному куточку цього світу, пізнати культуру та традиції різних народів. Конкурс СтудМіс України – Житомирщина - це чудова можливість проявити себе.
Номер 23
Анастасія Ковальова
Голоси: 4
Опис
Мене звати Анастасія Ковальова і я студентка Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права . Мені подобається виступати на сцені і це приносить мені завжди надзвичайно яскраві емоції. Я вирішила приймати участь в цьому конкурсі, адже хочу здійснити свою мрію і в подальшому презентувати Житомирщину на Всеукраїнському конкурсі СтудМіс і дарувати позитивні емоції кожному глядачу.
Номер 1
Діана Батильчук
Голоси: 3
Опис
Студентка 2 курсу Житомирського державного технологічного університету. Улюбленим предметом у школі була географія, а ще я люблю подорожувати і відкривати для себе щось нове, тому зараз навчаюся на спеціальності "Туризм". Активна, ініціативна, не можу вседіти на одному місці, мені потрібен рух і спілкування. Уже кілька років займаюсь танцями, а минулому році разом з друзями створили власну команду "Dance Studio FEM" у ЖДТУ та ставимо різноманітні номери до свят. Про конкурс СтудМіс України Житомирщина дізналась за кілька днів до кастингу в університеті і вирішила спробувати себе, адже це цікавий досвід та і давненько хотіла випробувати свої сили у чомусь подібному. Дуже подобається атмосфера в колективі, всі учасниці дружелюбні та ідуть на допомогу, коли щось не виходить. Окреме дякую організатору за цей конкурс, та за все, що вона для нас роблять.
Номер 18
Христина Єрмакова
Голоси: 3
Опис
Студентка 2 курсу Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права, юрист. Люблю фотографуватися та малювати. Читаю книжки і мрію написати свою. Також відвідую Місцеву школу самоврядування та навчаюся в модельній агенції "Nonik models". Участь у конкурсі СтудМіс України - Житомирщина для мене є можливістю нагадати кожному, що красива дівчина, обов'язково, ще й розумна і духовно наповнена! Адже саме така гармонійна краса не така вже й рідкість, головне правильно розвиватися, збагачуватися і прагнути до кращого.
Номер 22
Христина Нечипоренко
Голоси: 3
Опис
Я студентка I курсу ЖККБП. Спостерігаючи за тим, що робиться в нашій країні із законодавством, я вирішила стати юристом, тому навчаюсь за спеціальністю «Право» , хоч це і тяжка професія, адже кожен день потрібно бути в курсі всіх нових законів ,але я думаю, що в майбутньому в мене все вийде . Я відвідую модельну агенцію “Nonik models” вже досить довго, для мене це друга домівка. Також, задяки нашому організатору - Світлані Невмержицькій, я маю змогу прийняти участь у конкурсі СтудМіс України - Житомирщина. Наші репетиції та підготовка проходять незабутньо і ми вже як сім‘я. Скоро ви зможете побачити всю цю красу на свої власні очі .
Номер 24
Катерина Бондар
Голоси: 3
Опис
Студентка 2 курсу Житомирського державного технологічного університету. Обожнюю подорожувати та відкривати для себе щось нове, тому і навчаюсь за спеціальністю "Туризм". В планах на майбутнє пізнати світ та підкорити його. З дитинства мріяла стати гарною та відомою фотомоделлю і на сьогоднішній день ця мрія набирає обертів і починає реалізовуватись. Безмежно люблю тварин, без яких не уявляю свого життя та в силу своїх можливостей допомагаю безпритульним. У конкурсі СтудМіс України –Житомирщина беру участь, щоб здобути нові враження та цікаві знайомства. Від конкурсу очікую адреналіну та, звичайно, перемоги.
Номер 4
Катерина Мирончук
Голоси: 2
Опис
Студентка IV курсу ЖДУ ім. І. Франка факультету "фізичного виховання та спорту". З дитинства мріяла стати військовослужбовцем, тому і випішила навчатись на військовій кафедрі ЖВІ. В подальшому планую захищати рідну благодатну землю в підрозділах високомобільних десантних військ. Вирішила взяти участь у конкурсі для того, щоб внести свою маленьку частинку у велику родину красунь Полісся.
Номер 5
Ірина Нікітіна
Голоси: 2
Опис
Студентка 4 курсу Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури. Навчаюсь за спеціальностю «Дизайн» і обрала цю професію тому, що з дитинства люблю малювати. Вважаю, що це творча професія, за допомогою якої можна зробити все, що нас оточує якомога яскравіше та оригінальніше!! Я обожнюю тварин, в майбутньому планую відкрити притулок для наших менших друзів ) Люблю швидкість та подорожувати! Займаюсь спортом та вважаю, що кожна дівчина повинна доглядати за своєю зовнішністю) Вирішила приймати участь в конкурсі СтудМіс для того, щоб знайти нових друзів та довести всьому Світу, що найкрасивіші дівчата проживають у місті Житомир!
Номер 14
Надія Герус
Голоси: 2
Опис
Студентка першого курсу ЖДУ ім. Івана Франка. Майбутній журналіст, люблю спілкуватися з людьми, це приносить мені задоволення. Також мрію подорожувати та відвідати найгарніші місця світу. Саме завдяки МА "Nonik models" я дізналася про "Студміс". Цей конкурс є чудовою можливістю реалізувати себе в плані моделінгу, розкрити себе як особистість, показати свою красу та заявити про себе не тільки рідному Житомиру та й усій Україні.
Номер 2
Віолета Розруцька
Голоси: 1
Опис
Студентка 1 курсу Житомирського державного університету імені Івана Франка. Обожнюю фотографувати, фотографуватися та танцювати. Танцюю з дитинства, а зараз навчаюсь на хореографа, про що мріяла багато років. Також я люблю подорожувати, пізнавати нові країни та у вільний час читаю книжки, зазвичай це романи. Мені випала можливість взяти участь у конкурсі СтудМіс України – Житомирщина і я вирішила спробувати себе в цьому, думаю це додасть мені впевненості в собі і я зможу пізнати багато нового та цікавого для себе.
Номер 6
Валерія Гарбузова
Голоси: 1
Опис
Я, Гарбузова Валерія, мені 17років, студентка 2 курсу Житомирського технологічного коледжа Київського національного університету будівництва і архітектури. З дитинства мріяла стати моделлю, мені подобається фотографуватись, дефілювати. Моя мрія втілилась в реальність - у цьому році я вперше приймала участь у Всеукраїнському конкурсі краси '' Юна Супер Модель України 2017 '' і здобула титул «фото-модель 2017». Зараз проходить підготовка до СтудМіс України – Житомирщина і я впевнена, що це буде феєричне свято. Хочу сказати, що кожна з нас гідна носити це звання. Всі дівчата красиві і наполегливі. Хочу побажати їм ніколи не здаватись.
Номер 12
Вікторія Березюк
Голоси: 1
Опис
Я конкурсантка під номером 12. Мене звати Березюк Вікторія, мені 17 років. Я навчаюсь на 3 курсі Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури, за спеціальністю "Економіка підприємства ". Моя майбутня професія надто сіра та сумна для мене, тому свій вільний від навчання час я намагаюсь провести весело. Я є ученицею школи моделей Nonik models. Навчання в цій школі стало частинкою мого життя і я цьому рада. Всі дівчатка у дитинстві мріяли стати моделями чи відомими зірками , але не я. Я не любила бути яскравою чи не такою як усі. Завдяки школі моделей я віднайшла у собі велику кількість можливостей. Участь у Всеукраїнському конкурсі СтудМіс - це можливість, яка випадає не кожній дівчині. І я використаю таку можливість по-максимуму. Я не прагну перемоги, участь у конкурсі - це і є перемога. Якщо ти дочитав мою історію до кінця, я дуже вдячна за твою увагу)
Номер 16
Тетяна Попова
Голоси: 1
Опис
Студентка 1 курсу Київського національного торгово-економічного університету. Я обожнюю туризм, тому і вирішила навчатися у цьому напрямку. Багато разів приймала участь у велопоходах, де отримувала безмежне задоволення, проїжджаючи 1000 км на велосипеді. Я - переможниця Всеукраїнського велопоходу першої категорії складності. Працюю тренером з ментальної арифметики і завжди невимовно радію успіхам, що досягають мої учні. Але цього мені виявилось недостатньо, тому я вирішила взяти участь у конкурсі СтудМіс України - Житомирщина, де познайомилася з прекрасними дівчатами, завдяки яким насолоджуюсь нашою особливою атмосферою на кожній репетиції.
Номер 19
Єлізавета Дунічева
Голоси: 1
Опис
Студентка 1 курсу Торгово-економічного коледжу. Обожнюю танцювати та із задоволенням приймаю участь у різноманітих конкурсах. Моє хоббі - легка атлетика, а навчаюсь за спеціальністю «Маркетолог», що в наш час є перспетивною професією. Коли мене запросили взяти участь у конкурсі, я погодилась, не роздумуючи ні хвилини. Зохоплююсь організаторам нашого конкурсу, адже із простих дівчат вона створює справжніх принцес, а наші сірі будні в навчанні робить неймовірно яскравими. Конкурс СтудМіс України – Житомирщина подарував мені знайомство із чарівними дівчатами, з якими приємно не тільки працювати, а й проживати наші незабутні та щирі моменти.
Номер 20
Катерина Гецева
Голоси: 1
Опис
Студентка 1 курсу Житомирського національного агроекологічного університету. Я мрію покращити аграрний стан країни та залучити молодь до спільних міжнародних відносин для розвитку України в усіх напрямках. Окрім цього треба розвивати духовний і фізичний стан молоді. Ось, наприклад, я вже більше 8 років займаюся волейболом і допомагаю безхатнім тваринам. А стала учасницею конкурсу СтудМіс України - Житомирщина тому, що в конкурсі Міс Старшекласниця 2017 я виграла участь у такому чудовому проекті. Вірю, що зможу перемогти у цьому регіональному конкурсі і донести свої мрії до молодого покоління. Впевнена, що мрії здійснюються, якщо перетворити їх на ціль )))
Номер 21
Іванна Кітчук
Голоси: 1
Опис
Я Іванна Кітчук, мені 17 років, народилася та живу в Житомирі, з дитинства мріяла працювати з людьми і тому вирішила навчатися за фахом «Соціальний працівник», і моя мрія практично здійснилась. Я зараз навчаюсь ЖТК КНУБА, я студентка 2 курсу. Завдяки коледжу я виграла Міс, що дало мені змогу навчатися в модельному агентстві «Nonik models», що стало для мене другою домівкою, де я маю змогу працювати з моїм улюбленим колективом та навчатись завжди новому. Вирішила взяти участь у конкурсі СтудМіс України – Житомирщина, адже я вірю, що в майбутньому стану професійною моделлю.
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

 

 Розпочалася підготовка до найочікуванішого конкурсу, фінал якого відбудеться в січні в Житомирському Драматичному театрі ім. І.Кочерги. Дівчата понад 2 місяці старанно вели підготовку та плідно працювали над собою, адже «СтудМіс України - Житомирщина 2017» - найграндіозніший конкурс нашого міста та області вцілому. Переможниця даного конкурсу представлятиме Житомирщину на всеукраїнському конкурсі «СтудМіс України».

Організатори обіцяють неперевершений конкурс та цікаву шоу-програму.

Наразі, аби познайомитись із конкурсантками, відкривається голосування на сайті міста Житомира 0412.ua.

Одна із учасниць отримає допоміжні бали, що додаються до загального балу журі у фіналі конкурсу. Тому до цього голосування слід віднестись надзвичайно серйозно. 


Голосуйте за учасницю, яка сподабалась Вам найбільше і у фіналі "СтудМіс України - Житомирщина", буде названо ім'я "Міс інтернет-симпатії".

Організатор конкурсу – Невмержицька Світлана

 Деталі за номером:

093 542 30 09

Генеральні спонсори "СтудМіс України Житомирщина":

  • туристична агенція "JoinUp! to travel",
  • Житловий комплекс "Княжий",
  • страховий посередник №1 в Україні "Starlife".

Партнер заходу Громадська організація "Атошник".

Інформаційний партнер сайт міста Житомира 0412.ua

 

Партнери