Куратор події - Ірина Вишневецька (Україна)

Спеціальні гості – студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка з концептуальною візуальною програмою короткометражних фото/відео фільмів «КОРОНАСКОП 2020» (Чи зможе людство оминути небезпеки, які саме ж і створює?)Після просмотру відбудеться обговорення.

Концепція фотопроєкту Валерія Лещинського:«Птах летить не тому що подобається, а тому що так треба. Людині ж, слід літати завжди, навіть без крил – це потреба Душі, а не умова форми!»

Про автора: Валерій Лещинський - киянин, засновник та куратор Art-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012», входить до Національної спілки фотохудожників України, один з небагатьох українських фотографів, який працює в руслі сучасного пікторіалізму та фотоімпресіонізму. Експерементує в concept & abstraction.

Про творчість: авторські фотороботи Валерія виходять за межі традиційного образотворчого фотомистецтва, його герої живуть у надсвідомості, кристалізуючи концепції навколишнього буття. Частина творів зберігається у фондах Хмельницького музею фотомистецтва і в приватних колекціях в Україні та за кордоном.