"Маски в кубі" - це комедія без слів про перетворення фантазії в реальність і реальності у фантазію. На сцені глядачі побачать спектакль-сновидіння, де сюжетна лінія розчиняється в безперервному потоці свідомості. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне абсурдом. Смішні до нестями сцени змінюються красивими філософськими образами і несподіваними трюкових ноу-хау. Так само як один сон тут же стає іншим, настрій вистави непередбачувано змінюється від скетчу до скетчу. З дивовижною пластичністю і майстерністю актори трупи створюють не просто пантоміми, а справжнє шоу, драматичну клоунаду, новаторство якої неможливо порівняти зі звичними жанрами.

«Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, - зазначив режисер театру Георгій Делієв, - але дуже часто стаємо рабами своїх же стереотипів. «Маски в кубі» руйнує всі межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами».

Вистава "Маски в кубі" заснована на нових номерах і режисерських ідеях, починаючи від комедійних трюків і закінчуючи декораціями на сцені. Однак, в шоу увійдуть і вподобані глядачеві пантоміми «Масок», такі як культовий "Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим", який вперше з'явився на телебаченні в 1985 році, "Танець вмираючого лебедя" і "Танець самовара і чашок" з "Маски в опері".

У виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та ін.

Купити білети можна у касі театру, а також онлайн https://zhytomir.karabas.com/teatr-maski-shou-zh