Скрипка і кнопковий акордеон – такий несподіваний ексклюзив запропонує публіці дует молодих музикантів - Лідії Футорської (скрипка) та Сергія Хоровця (кнопковий акордеон).

В такому дещо несподіваному складі дует гастролює Україною та Європою вже більше двох років. Своє мистецтво та українську культуру презентували вже у Польщі, Словаччині, Австрії, Італії та Іспанії і, звичайно ж, в Україні. Музиканти кажуть, що у Європі такі «несподіванки» є вже традиційними, а от для української публіки все ще на етапі відкриттів. Однак величезною насолодою для них є грати саме для українців, а особливо зворушливо - для української діаспори.

За словами молодих митців, задум підготувати програму «Українські акварелі» виник у них під час гастролей у Польщі, коли вони грали польську музику. «До такого проекту запалили нас польські шанувальники, – розповідає Сергій Хоровець. Вони попросили нас: «Привезіть щось своє – ми дуже радо хотіли б послухати також вашу українську музику!» Отож, концепцію програми ми вибудували в суто класичному жанрі й обрали музику виключно українських композиторів, починаючи від VIII століття і до сучасності.  Звідси й назва – «Українські акварелі».

У концерті прозвучать: «Соната» Максима Березовського, «Аве Марія» Михайла Скорульського, музика до фільму «Тіні забутих предків» авторства Мирослава Скорика та ще багато теплих, глибоких або ж запальних мелодій, які, навіть більше ніж слова, виявлять багатогранність душі українського народу.

Квитки можна придбати в касі лялькового театру та філармонії.

Телефон для довідок: (0412)22-13-57