• Головна
  • Виставка «Жінки і конфлікт в Україні» відкрита для перегляду у Житомирі
Фото
10:34, 4 листопада 2015 р.

Виставка «Жінки і конфлікт в Україні» відкрита для перегляду у Житомирі

Фото
У приміщенні Житомирської міської ради 3 листопада відкрилася фотовиставка «Жінка і конфлікт в Україні», що  відбувається в рамках міжнародної кампанії «16 днів проти гендерного насильства». 40 експонатів розповідають  історії українських жінок у нелегкі для України часи. Герої світлин - матері, волонтерки, добровольці, лікарі.
 
Як зазначає Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, до Житомира фотовиставка прибула із Сєверодонецька (Луганська обл.) Протягом червня–жовтня 2015 року пройшла у Харкові, Вінниці, до кінця року запланована у м. Добропілля (Донецька обл.) та Дніпропетровську. Виставка проводиться з метою привернення уваги суспільства до проблем гендерного насильства, а  також  стимуляції активних дій, спрямованих на подолання насильства щодо жінок.
 
Ініціатором та організатором виставки у Житомирі є управління у справах  сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з  Житомирською  обласною молодіжною громадською організацією «Паритет», Центром гендерної освіти ЖДУ ім. І. Франка за підтримки Фонду Народонаселення ООН, Міністерства соціальної політики та Українського жіночого  фонду.  
 
«Війна не вибирає своїх жертв і героїв, - говорить голова Ради ЖОМГО «Паритет» Наталія Тарасенко. - Жінки прагнуть захистити свій будинок, сімю, свободу, тому так самовіддано беруть участь у протистоянні як в тилу, так і на передовій».
 
Під час прес-конференції, присвяченій презентації виставки,  її учасники говорили про безцінну і неоціненну роль жінки,  роботу волонтерок, жінок-лікарів, які допомагають нашим воїнам.
 
Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, яка опікується напрямком з  попередження та подолання  гендерного насильства в сім’ї, говорить: «Реалії Житомира тісно переплітаються з подіями на Сході. Тому  виставка, яка прийшла до нас із Сєвєродонецька, може бути доповнена світлинами із наших реалій. До переліку: жінка-волонтерка, жінка-солдатка, жінка-лікарка, на жаль, можна долучити поняття "жінка-вдова", "жінка-голубка, яка втратила сина". Дуже хочеться, щоб Україну єднали  не біль війни, а радість».
 
Заступник міського голови Олександр Бочковський та керівники управлінь Житомирської міської ради висловили слова вдячності громадським організаціям за увагу до проблем гендерної нерівності.
 
Підкреслюючи, що гендерне насильство – це порушення прав людини, учасники заходу наголошують на важливості привернення уваги до гендерної нерівності в Україні, а також на необхідності  консолідації зусиль громадських організацій та органів  влади, громадян України  у подоланні цього негативного явища у суспільстві.  
 
Виставка триватиме до 25 листопада 2015 у приміщенні Житомирської міської ради (майдан ім.С. П. Корольова, 4/2, I поверх).
1128384035_big - копия1186318083_big - копия1443348645_big - копия25606462_big - копия811377381_big - копия916138448_big - копия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #жінки #гендерна політика #виставка #конфлікт #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...