• Головна
  • “Свобода” , “Укроп” та Радикальна партія Олега Ляшка висловили свою підтримку Любові Цимбалюк (ЗВЕРНЕННЯ)
19:48, 10 листопада 2015 р.

“Свобода” , “Укроп” та Радикальна партія Олега Ляшка висловили свою підтримку Любові Цимбалюк (ЗВЕРНЕННЯ)

 ЗВЕРНЕННЯ керівників міських організацій політичних партій та громадських організацій до виборців Житомира.

ШАНОВНІ ЖИТОМИРЯНИ!

Ми, що нижче підписалися, керівники місцевих осередків політичних партій, незважаючи на відмінності у наших поглядах відносно стратегії розвитку України, маємо спільне бачення щодо особистості Житомирського міського голови, якого ми з вами разом оберемо 15 листопада. Переконані, на цих виборах ми обираємо не тільки політика, а насамперед – керівника міста, господарника. Тому вирішальним при виборі достойного кандидата мають бути його ділові якості та людська порядність.

Свідомий вибір для всіх нас, незалежно від партійної приналежності, - представниця ВО «БАТЬКІВЩИНА» Любов ЦИМБАЛЮК.

Викликає повагу працелюбність цієї жінки, її вміння орієнтуватися у складних економічних і господарських проблемах, об’єднувати людей, приймати виважені рішення, знаходити потрібні слова для спілкування і з робітниками, і з директорами підприємств, і з молоддю, і з пенсіонерами. Своїми справами вона вже довела свою любов до нашого рідного міста. Ця працелюбна хазяйновита людина ще багато зробить для Житомира і усіх житомирян.

Ми й надалі будемо відстоювати свої програми розвитку міста. Але щодо кандидатури мера наші думки повністю співпали. Житомиру потрібна людина, яка об’єднає всі конструктивні сили міста заради його розвитку, не зважаючи на політичні пристрасті.

Любов ЦИМБАЛЮК, на відміну від свого опонента у другому турі виборів мера, не є членом жодного фінансово-політичного угрупування та є особисто незалежною від прямого впливу чиновників центральних органів влади.

Ми хочемо, щоб Житомир показав усій Україні приклад того, як політичні партії різних спрямувань можуть знаходити спільні рішення в інтересах кожного громадянина.

Саме тому, ми – за Любов ЦИМБАЛЮК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #вибори #цимбалюк #укроп #свобода #партія ляшка. підтримка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...