• Головна
  • «Вибухівка марки «ЕРА» - безпечна для довкілля та здоров’я людей» — експерт
10:01, 19 листопада 2015 р.

«Вибухівка марки «ЕРА» - безпечна для довкілля та здоров’я людей» — експерт

Вибухівка марки «ЕРА» - це безпечний та доступний засіб видобутку щебеню. Виготовлена на державному науково-виробничому підприємстві ДП «НВО Павлоградський Хімічний завод», вона користується популярністю серед виробників гранітної продукції як в Україні, так і за кордоном в тому числі Німеччині, Польщі та Прибалтиці. Її висока якість давно оцінена виробниками гранітної продукції, не залишає байдужими і конкурентів. Які замість того щоб підвищити якість власного продукту, вдаються до брудних маніпуляцій аби монополізувати ринок вибухових послуг та встановити власну політику визначення цін в окремому регіоні.

Саме така ситуація склалася на Житомирщині… Приватні виробники емульсійних вибухівок вдаються до невдалих спроб дискредитувати «ЕРУ», вигадуючи безпідставні обвинувачення, маніпулюючи свідомістю громадян заради власної наживи. Безпринципну позицію у цій справі зайняла громадська організація «Екологічний світ», очевидно відстоюючи інтереси конкуруючої компанії. Саме ця організація ініціювала низку псевдо-акцій з залученням тітушок, а також просунула в раду рішення, щодо заборони використання «ЕРИ» (http://korrespondent.net/business/economics/3569142-korrumpyrovannaia-vlast-zhytomyrschyny-ostanovyla-rabotu-deviaty-karerov), яке негайно скасували (http://vesti-ukr.com/strana/119896-zapret-na-promvzryvchatku-era-uprazdnen). Справа набула неабиякого розголосу, адже в ній були задіяні нечесні на руку чиновники. Так наприклад, начальником територіального управляння Держгірпромнагляду О.В. Кирилюком було ініційовано повторну перевірку «ЕРИ». (Фото 1) На відповідний запит надійшла очікувана відповідь, (Фото 2) яка підтвердила безпечність «ЕРИ», однак мотиви пана Кирилюка очевидні… Держслужба з питань праці офіційно підтвердила, що «ЕРА» є абсолютно безпечною і немає жодного приводу до її заборони.

Запит О.В.Кирилюка Фото 1Відповідь Держпраці Фото 2

Не дивно, що такі запити надходять саме від Житомирської області, адже тут промишляє приватне товариство «Західукрвибухпром», яке надає вибухові послуги кар’єрам, а також виробляє власну вибухівку. Судячи з обсягів продажу та цін на їх послуги, стає зрозуміло, що товариство переживає не найкращі часи, однак це не дає права вести брудну гру, за ринок вибухових послуг, ігноруючи закон та всі правила відкритої конкуренції.

Соромно за деяких представників влади, які своїми діями нівелюють всі досягнення держави на шляху в боротьбі з корупцією. Їх жага швидкої наживи, підтримує непорядних представників бізнесу і дає зелене світло процвітанню тіньових схем серед владних структур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибухівка ЕРА #Екологічний світ #О.В.Кирилюк #Західукрвибухпром #корупція #Житомир #кар’єри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...