• Головна
  • Житомирщина найбільше експортує лісу, а імпортує – нафтопродуктів
08:19, 19 листопада 2015 р.

Житомирщина найбільше експортує лісу, а імпортує – нафтопродуктів

Про це інформує Житомирська митниця ДФС. Серед основних товарних позицій експорту за 10 місяців 2015 року перше місце посідають лісоматеріали, яких експортовано на 39 млн. доларів США, що становить 3,7 % від загального експортного товарообігу. На другому місці серед експортних товарів - галька, гравій, щебінь або подрібнене каміння, якого експортовано на 36,2 млн. доларів США (3,4 % від загального експортного товарообігу). Також підприємства Житомирщини експортували взуття та аналогічні вироби на 17 млн. доларів, молоко та вершки – на 14,8 млн. доларів та ін.

Щодо операцій з імпорту товарів, то тут переважає імпорт нафти або нафтопродуктів – усього протягом 10 місяців 2015 року здійснено таких операцій на 847,9 млн. доларів США, що становить 79 % від загального імпортного товарообігу. Крім того, Житомирщина імпортувала кокс, бітум, мінеральні добрива, продукцію з пластмаси.

Серед країн світу, з якими вітчизняні суб`єкти господарської діяльності проводили зовнішньоекономічні операції, лідерами є:

-        Республіка Білорусь – 891,5 млн. доларів США (62,2% загального товарообігу),

-        Польща – 101,1 млн. доларів США (7,1% загального товарообігу),

-        Росія – 91,3 млн. доларів США (6,4% загального товарообігу),

-        Німеччина – 36,6 млн. доларів США (2,6% загального товарообігу).

Митники також відзначають збільшення порівняно з минулим роком пропущених через митний кордон України вантажів – на 45,5%, та транспортних засобів – на 5,6%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #ліс #експорт #імпорт,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...