• Головна
  • У Житомирі стартує соціальний проект «Трикутна луна»
Проект
15:28, 19 листопада 2015 р.

У Житомирі стартує соціальний проект «Трикутна луна»

Проект
20 листопада о 16.00 год. проект розпочнеться із зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради. Про це повідомляє управліня по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
«Соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» спрямований на попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, попередження вчинення правопорушень дітьми, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі», - зауважує відповідальний за реалізацію проекту Вадим Жалюк.
 
У реалізації проекту беруть участь: Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Служба у справах дітей Житомирської міської ради, Житомирськоий МРВ кримінально-виконавчої інспекції, КУ«Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради, Житомирський міський культурний центр, Книжково-газетне видавництво «Полісся», Житомирський торговельно-економічний коледж, Житомирський професійо-політехнічний ліцей, Житомирська гуманітарна гімназія №3, Загальноосвітня школа № 15 м. Житомира, НАЛМО «Оксія».
Соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» передбачає комплекс заходів з метою  популяризації творів житомирських авторів, видання книг соціальної поезії «Трикутна луна», «Дорослі@діти», проведення зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради в рамках відзначення Всесвітнього дня захисту дітей, проведення презентацій книг в рамках роботи з молоддю щодо попередження правопорушень в молодіжному середовищі з залученням представників молодіжних організацій м. Житомира та керівництва підліткових клубів м. Житомира, адміністрації Житомирського міського культурного центру, профілактичних зустрічей з учнями навчальних закладів м. Житомира, проведення зустрічі з молоддю, яка перебуває на профілактичному обліку в Житомирському МРВ КВІ, проведення вікторин для дітей «Права дитини», проведення зустрічей з учасниками клубів інтелектуального дозвілля «Nota Bene” та «Алатир», поповнення фондів бібліотек навчальних закладів виданнями «Трикутна луна» та «Дорослі@діти».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #трикутна луна #вадим жалюк #проект #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...