• Головна
  • У Житомирі відбулася зустріч з Консультативною Місією Європейського Союзу
13:14, 20 листопада 2015 р.

У Житомирі відбулася зустріч з Консультативною Місією Європейського Союзу

У Житомирі 19 листопада відбулася зустріч з Консультативною Місією Європейського Союзу з питань реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

 У зустрічі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило, директор Регіонального Офісу реформ у Житомирській області Роман Слідзевський.

 Консультативна місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України сфери цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль щодо реформування правоохоронних органів та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), а також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).

 Геннадій Дмитренко розповів представникам Консультативної Місії ЄС про систему цивільного захисту, яка існує сьогодні в області, про співпрацю між правоохоронними органами та державною владою, про обласні програми, спрямовані на охорону, правопорядок та захист громадян на Житомирщині.

 Голова делегації Ахім Штауденмайєр ознайомив присутніх з питаннями, якими займається Консультативна Місія, та зазначив, що зміни у сфері цивільного захисту та безпеки пов’язані не лише з реформуванням самої системи, але й з проведенням інших реформ, наприклад, децентралізації. Змінюватиметься склад правоохоронних органів, їхні функціональні обов’язки, наповнення бюджету сфери тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #цивільна безпека #консультативна місія #єс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...