У ЖДУ ім. І. Франка розпочала роботу Школа соціальної журналістики

19 листопада у 211 ауд. ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка для майбутніх студентів-журналістів стартував дводенний семінар Школи соціальної журналістики «Як писати про економіку доступно».

До відкритого спілкування майбутніх журналістів запросила Академія української преси за підтримки Представництва фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Про це йдеться на сайті університету.

Тренери та експерти семінару – Президент АУП, проф. Валерій Іванов та директор Творчого об'єднання інформаційно-аналітичних програм ТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення та радіомовлення», володар медалі «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність», науковець і викладач-практик Інституту журналістки Андрій Юричко.

Учасники відкритого спілкування уже обговорили, які фактори впливають на особистий добробут людини і яке відношення до цього має уряд, бізнес та медіа; основні економічні терміни та індикатори, як оцінювати економічну політику; статистичну інформацію як джерело відомостей про стан економіки та як маніпулюють статистикою; документальні джерела економічної та ділової інформації; законодавство, державні реєстри, бази даних, офіційні джерела інформації та особливості роботи з ними.

Перший день семінару для  майбутніх журналістів завершився записом  домашнього завдання: використовуючи методику оцінки людини «хочу-можу-повинен», написати матеріал про свого друга.

Найочікуваніші теми спілкування наступного дня – жанрова специфіка подання економічної інформації в сучасних ЗМІ, конвергенція, мультимедіа, інтерактивність та роль соціальних медіа.

До слова, разом зі студентами на семінарі працюють й викладачі кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології ЖДУ ім. І. Франка.

житомир жду франка соціальна журналістика школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі