
15:08, 21 листопада 2015 р.
Житомиряни можуть оформити субсидії через Інтернет
Для оформлення субсидії мешканцям Житомирщини більше не обов’язково відвідувати органи соціального захисту населення. З 20 листопада українці можуть оформити субсидію через Інтенет за допомогою iGov.
Протягом 1-2 тижнів житомиряни та мешканці інших областей України зможуть подавати заявки на оформлення субсидії та отримувати офіційні відповіді, не відвідуючи органи соціального захисту.
На думку авторів, запуск проекту - це лише початок, адже попереду - робота, пов’язана з навчанням та “переконанням” чиновників на місцях.
Допомогти iGov у боротьбі з корупцією та неефективністю може кожен, зареєструвавшись та ставши волонтером iGov
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:45, 3 лютого
1
13:34, 14 лютого
