• Головна
  • У Житомирі влаштовують «Новорічну вечірку»
Мистецький фестиваль
15:30, 24 грудня 2015 р.

У Житомирі влаштовують «Новорічну вечірку»

Мистецький фестиваль

25 грудня 2015 року у приміщенні Житомирської обласної державної телерадіокомпанії відбудеться святкування кануну Нового року під назвою «Новорічна вечірка» в рамках інформаційно-просвітницького мистецького фестивалю «Голос єднає Україну» під девізом «Відповідальність починається з мене!».

Організатором соціального проекту є музична майстерня «Amadeus» за підтримки управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради, а також Департаменту сім`ї та молоді Житомирської ОДА.

У програмі концерту візьмуть участь юні співаки Житомирщини, вихованці школи «Amadeus», спільно з відомими артистами та гості з інших міст України.

Метою та завданням концерту є:

– виховання відповідальності у дітей та молоді за свої вчинки та за своє майбутнє, утвердження ідей мирного співіснування, благодійності та співчуття до людей, які потребують допомоги суспільства, патріотизму та сімейних цінностей;

- розвиток у дітей та молоді мистецьких традицій, здібностей та творчих нахилів, підняття самооцінки, розширення кола спілкування;

-​ сприяння професійній орієнтації молоді, вибору майбутньої творчої, співочої професії;

утвердження престижності серед молоді здоров’я фізичного, духовного та соціального, формування засад здорового способу життя;

-​ утвердження моральних цінностей та відвернення дітей та молоді від ризикованої поведінки;

-​ популяризація пісень колишніх часів, новорічних пісень та пісень з відомих кіно- та мультфільмів;

-​ -зміцнення творчих спільнот, обмін досвідом між колективами, солістами, керівниками та професійними артистами;

-​ -підвищення професійної майстерності виконавців;

-​ -формування естетичного смаку у виконавців та глядачів;

-​ -створення умов для реалізації потенціалу талановитої молоді у міжкультурному просторі.

Особливості проведення:

У програмі свята виступи учнів «Музичної майстерні «Амадеус» та Театру танця «Енергія», конкурси, розіграші, флеш-моби, новорічні хороводи, професійні ведучі, подарунки від Діда Мороза та ін.. Супровід музичних номерів виконуватиметься професійним кавер-гуртом «ОК Band».

Спеціальні гості концертної програми – запальні, талановиті хлопці, пів-фіналісти шоу "Україна має талант" – відомий молодіжний гурт "Спів Братів".

Соціальний проект «Голос єднає Україну», в рамках якого буде проведений концерт «Новорічна вечірка», дає змогу проводити роботу з формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого життя і здоров’я, залучати громадськість до спільної роботи. Це дасть можливість об’єднати зусилля та ресурси державних структур, громадських організацій, волонтерів, представників бізнесу та громади навколо питань формування здорового способу життя та творчого розвитку юних талантів, відчуття їх значимості для суспільства.

Підтримуючи ідею здорового способу життя, усі учасники та організатори свята долучаються до Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Що ж означає девіз «Відповідальність починається з мене!» для кожного учасника проекту?

Це відповідальність: за своє майбутнє, за свій власний творчий розвиток; за світ що нас оточує, за друзів наших менших; за своє особисте фізичне здоров’я; за протистояння небезпекам і ризикам, які підстерігають молоду людину; за власний духовний розвиток; вивчення української мови й історії своєї країни, своєї сім’ї, традицій свого народу; відношення з повагою до мови та культури інших народів; за виховання любові, поваги, відповідальності, дружби, сімейних цінностей; усвідомленого батьківства, престижу повноцінної сім’ї, укріплення родинних зв’язків.

Дуже важливо, щоб кожна дитина, підростаючи, мала підтримку і розуміння від найближчих людей – тата і мами.

Важливо щоб батьки були зразком для наслідування, а не приводом для розчарування.

Важливо, щоб уже у дорослому віці, кожен знав що його чекає затишна гавань під назвою «Отчий дім».

Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього. Тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Тільки таким чином можна забезпечити в усіх аспектах здорове фізично і духовно покоління в майбутньому, адже відповідальність починається з кожного!

Подія буде висвітлена у пресі, на телебаченні та на сайтах наших інформаційних партнерів.

Партнерами соціального проекту можуть бути громадська, благодійна державна організація, яка розділяє погляди організаторів, надає організаційну, інформаційну підтримку та волонтерську, благодійну допомогу щодо його реалізації.

І нехай голос кожного учасника, дзвінка дитяча пісня єднає наш рідний край, нашу Україну!

У Житомирі влаштовують «Новорічну вечірку» (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #амадеус #новий рік #вечірка #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...