У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців

1 грудня відзначила своє 25-річчя Житомирська обласна Спілка ветеранів Афганської війни.

 В урочистостях та покладанні квітів до пам’ятнику загиблим воїнам-афганцям взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Машковський, заступник голови ОДА Ярослав Лагута, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, народні депутати України, члени обласної Спілки ветеранів Афганської війни, громадськість.

 Голова обласної спілки Павло Ментов згадав усіх, хто стояв на витоках створення організації та подякував усім за допомогу та підтримку.

Фото прес-служби ОДА.

У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1 У Житомирі вшанували загиблих воїнів-афганців (фото) - фото 1

 Довідково:

 Житомирська обласна Спілка ветеранів афганської війни – громадська благодійна організація, зареєстрована 8 лютого 1993 року. Організація нараховує близько 5500 членів. Має у кожному районі та місті області свої осередки.

 Спілка допомагає у фінансуванні оздоровлення родин загиблих та інвалідів учасників бойових дій на території інших держав. Проводить благодійні акції, спрямовані на збереження пам’яті загиблих в Афганістані, виховання патріотизму, поваги до тих, хто обрав для себе військову службу.

житомир афган воїни чорний тюльпан Спілка ветеранів Афганської війни павло мєнтов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі