• Головна
  • Землевпорядники Житомирщини спрямували до бюджету майже 2,5 мільйона гривень
16:24, 12 січня 2016 р.

Землевпорядники Житомирщини спрямували до бюджету майже 2,5 мільйона гривень

Упродовж 2015 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та його територіальних органів надали 139,6 тис. адміністративних послуг. З них 98,7 тис., або 71% - безоплатні. Інші 40,9 тис. (29%) надані на платній основі. Кошти у сумі 2,45 млн. гривень спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найбільші надходження у сумі 1,89 млн. грн. отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядники Житомирщини видали 35,7 тис. таких витягів. Ще 397,2 тис. грн. надійшло за 2,5 тис. адмінпослуг з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення. За інші види платних адмінпослуг бюджет отримав 163,7 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найактуальніші запити стосувались проведення державної реєстрації земельних ділянок та видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Такими послугами скористались 53,1 тис. громадян.

Найбільшу кількість адміністративних послуг громадяни отримали у Житомирському районі – 14,0 тис. безоплатних та 7,5 тис. платних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин здійснюється у 29 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів наофіційному сайті Держгеокадастру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #землевпорядники #бюджет #адмінпослуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...