Полісяни перерахували в державну скарбницю 29,7 млн грн «армійського податку»

На підтримку української армії мобілізовано на 6,4 млн грн, або 27 % більше, ніж у перші два місяці 2016 року. Тільки у лютому податківці області спрямували до бюджету 15,9 млн грн військового збору.

На Житомирщині військовий збір сплачують 13,4 тисячі суб’єктів господарювання. Найбільші суми збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в Житомирській, Новоград-Волинській, Малинській, Коростенській, Бердичівській та Андрушівській ОДПІ.

Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

житомир податки військовий збір плата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі