• Головна
  • У Житомирі здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами
Фото
11:18, 12 березня 2016 р.

У Житомирі здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами

Фото

У зв’язку з тим, що кожного року навесні відбувається масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і під загрозою зникнення інспектори КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради в період продажу щоденно здійснюють рейди по виявленню порушників.

«У межах наданих повноважень, з торгуючими проводиться роз’яснювальна робота, надаються відповідні приписи. На жаль, у більшості випадків торгівля здійснюється безпосередньо з рук, без розміщення будь-яких торговельних обладнань, притягнути таких порушників відповідно статті 152 КУпАП немає можливості, оскільки несанкціонована торгівля з рук чітко кваліфікується за статтею 160 КУпАП і право на складання протоколу мають правоохоронні органи», - розповів начальник лінійного відділу Олександр Круглий.

Окрім цього, інспекторами проводиться щоденна робота по недопущенню здійснення несанкціонованої торгівлі на вулицях міста. З початку 2016 року складено 48 адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою, шляхом розміщення на тротуарах міста торгівельного обладнання.

#житомир #рейд #підсніжники,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...