У Житомирі здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами

У зв’язку з тим, що кожного року навесні відбувається масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і під загрозою зникнення інспектори КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради в період продажу щоденно здійснюють рейди по виявленню порушників.

«У межах наданих повноважень, з торгуючими проводиться роз’яснювальна робота, надаються відповідні приписи. На жаль, у більшості випадків торгівля здійснюється безпосередньо з рук, без розміщення будь-яких торговельних обладнань, притягнути таких порушників відповідно статті 152 КУпАП немає можливості, оскільки несанкціонована торгівля з рук чітко кваліфікується за статтею 160 КУпАП і право на складання протоколу мають правоохоронні органи», - розповів начальник лінійного відділу Олександр Круглий.

Окрім цього, інспекторами проводиться щоденна робота по недопущенню здійснення несанкціонованої торгівлі на вулицях міста. З початку 2016 року складено 48 адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою, шляхом розміщення на тротуарах міста торгівельного обладнання.

У Житомирі  здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами, фото-1 У Житомирі  здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами, фото-2 У Житомирі  здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами, фото-3 У Житомирі  здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами, фото-4 У Житомирі  здійснюють перевірку по несанкціонованій торгівлі первоцвітами, фото-5
житомир рейд підсніжники,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі