• Головна
  • У Житомирі покажуть фільм "Крим, як це було"
Прокат
16:51, 15 березня 2016 р.

У Житомирі покажуть фільм "Крим, як це було"

Прокат

Український прокат фільму "Крим, як це було" охопив 13 міст країни, серед яких і житомирський глядач.

Цей фільм - історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму у лютому-березні 2014 року незрадили своїй присязі на вірність народу України. Це фільм про тих, хто не спокусився на обіцянки керівництва російського флоту. Про тих, хто стикнувся з залякуванням сімей, надпотужним інформаційним тиском та зрадою побратимів.  

Історія та ідеологія проекту почалася в лютому 2015 року, коли у Сергія Малярчука, Українського Кризового Медіа Центру, та Костянтина Кляцкіна, режисера об’єднання “#BABYLON`13”, майже одночасно виникла ідея зняти фільм про події у Криму лютого- березня 2014 року.

Поштовхом до створення фільму стало те , що досі ніхто з українських кінематографістів не звертався до історій тих військовослужбовців, що пройшли ці важкі події та залишилися служити Україні.

Для широкої громадськості важливо почути історію протистояння від безпосередніх учасників, важливо зрозуміти, що таке військова присяга, що таке втрата дому та корабля, що таке зрада побратимів і неймовірний тиск на сім’ю та родичів. Але крім цього, суспільству потрібно знати про те, що вихідці з Криму продовжують служити у Військово-Морських Силах України та роблять все можливе для відновлення флоту, морської піхоти та авіації. 

У Житомирі фільм покажуть в кінотеатрі ім.І.Франка з 24 березня.

#житомир #кінотеатр франка #крим #фільм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...