• Головна
  • У Житомирі відбудеться семінар для ініціативної молоді Practice CACTUS
16:25, 24 березня 2016 р.

У Житомирі відбудеться семінар для ініціативної молоді Practice CACTUS

27 березня 2016 року у Житомирському національному агроекологічному університеті (ЖНАЕУ) у рамках проекту «КАКТУС громадські ініціативи в українському стилі», пройде перший у цьому сезоні семінар Practice CACTUS, який координується випускниками проекту міжнародної технічної допомоги «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX), що адмініструється в Україні організацією «Американські ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS».

Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) є першою великою програмою обмінів для учнів старших класів нових незалежних держав із проживанням у США протягом одного року. В Україні ця програма існує впродовж останніх двадцяти років. За цей час «Програма обміну майбутніх лідерів» надала стипендії на навчання у США понад 6000 старшокласникам.

Під час одноденного англомовного семінару-тренінгу молоді люди віком від 15 до 19 років матимуть нагоду: практикувати англійську мову; здобути навички у проектному менеджменті, роботі в команді; критичному і творчому мисленні; ознайомитися з ідеями інших прогресивних молодих людей; покращити свої лідерські здібності.

Мета заходу: мотивувати молодих людей України до участі в громадянській активності і вносити позитивні зміни в своїх колективах; надати практичний досвід роботи в проектному менеджменті.

Проект «КАКТУС громадські ініціативи в українському стилі» вже сім років позитивно змінює молодь в Україні. Охоплено понад 4500 учасників з яких близько 500 молодих та перспективних людей зробили свою мрію реальністю.

Адреса заходу: бульвар Старий, 7, ЖНАЕУ, актовий зал.

Час заходу: 9:30–16:30.

Контактна особа щодо проведення заходу:
Ірина Рудько (моб. тел.: 093-8975989).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Practice CACTUS #житомир #агрокніверситет #семінар #молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...