Житомиряни висловили подяку Генеральному консулу Республіки Польща у Вінниці пану Томашу Олейнічаку

03 квітня у Житомирі відбулося урочисте закладання наріжного каменю до будівлі Храму Божого Милосердя. Камінь, привезений з гори Голгофи (Ізраїль), та акт будівництва храму заклали в капсулу та вмурували в стіну новобудови. На урочистості прибув сам  Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці пан Томаш Олейнічак.

На урочистій службі священники зазначили, що символічним є в проголошений Папою Римським Франциском 2016 як рік милосердя, в Житомирі зводиться Храм Божого Милосердя, а місце розташування храму - вулиця св. Йоана Павла ІІ.

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці пан Томаш Олейнічак відзначив у своїй промові безпосередню підтримку своєї країни житомирським парафіянам, а також про наміри й надалі плідно будувати польсько-українські відносини. Насамкінець пан Томаш Олійнічак побажав вірянам усіх благ та миру.

Натомість прихожани Мальованки висловили велику вдячність за візит Генерального консула у Житомир та підготували лист-подяку, яку публікуємо нижче.

Також прихожани щиро вдячні всім благодійникам та доброчинникам, котрі долучились до безпосереднього зведення Храму Божого Милосердя у Житомирі: родинам Сімашко, Цимбалюків, Весельських та ін.

 ПОДЯКА

Ми, прихожани мікрорайону Мальованка Парафії Божого Милосердя міста Житомира, висловлюємо щиру вдячність за візит на важливу релігійну подію Житомира Генеральному  консулу Республіки Польща у Вінниці пану Томашу Олейнічаку.

Закладання наріжного каменю до будівлі Храму Божого Милосердя, яке відбулось 3 квітня 2016 року – для прихожан Мальованки та Корбутівки неймовірно приємна подія. Приємно, що Генеральний консул Республіки  Польща у Вінниці пан Томаш Олейнічак у своєму напруженому графіку, у неділю приділив час та увагу прихожанам Житомира.

Своїм візитом у майбутній Храм Божого Милосердя пан Томаш Олійнічак висловив неабияку підтримку наших сусідів поляків. Тому ми щиро вдячні за консолідацію наших держав та плідну дружню співпрацю та розбудову нашої Парафії.

Прихожани Парафії  Божого Милосердя м. Житомира

Фотозвіт з урочистої месси та закладання капсули можна переглянути ТУТ.

житомир Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці пан Томаш Олейнічак прихожани храм будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі