• Головна
  • У Житомирі відбулась Всеукраїнська конференція досліджень у галузі машинобудування
10:33, 11 травня 2016 р.

У Житомирі відбулась Всеукраїнська конференція досліджень у галузі машинобудування

У Житомирському державному технологічному університету 10 травня відбулась Всеукраїнська науково-практична on-line конференція аспірантів, молодих вчених та студентів «Технічні науки на сучасному етапі» присвячена Дню науки в секціях «Обробка матеріалів у машинобудуванні» та «Машинобудування».

Мета конференції - апробація результатів оригінальних теоретичних та практичних досліджень, а також обмін досвідом студентів, магістрантів, аспірантів та молодих вчених ЖДТУ. В ході роботи секції були обговорені питання, що стосуються нових інструментів та матеріалів. 

В ході роботи конференції було заслухано та обговорено ряд доповідей по вивченню параметрів роботи металорізальних верстатів і систем з метою встановлення впливу режимно-конструктивних параметрів на якість роботи та розробка підходів, що покликані підвищити якість, точність та економічність обробки. А також - розробка енергоощадливих технологій та технічних засобів у виробництві будівельних матеріалів, котрі реалізовані через розробку обладнання в якому ефективно поєднані механічні та фізико-механічної процеси обробки сировинних матеріалів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ждту #конференція #машинобудування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...