• Головна
  • У Житомирі розкажуть про правдивість декларацій чиновників
15:21, 21 червня 2016 р.

У Житомирі розкажуть про правдивість декларацій чиновників

24 червня у Житомирі відбудеться прес-конференція: «Чи правдиві у своїх деклараціях обласні чиновники, судді, прокурори, поліцейські та податківці!?»

В Україні стиль життя чиновників, суддів, фіскалів та правоохоронців зазвичай не відповідає офіційно оприлюдненим деклараціям про доходи. Не зважаючи на зміни у законодавстві, посадовці намагаються приховати свої декларації від громадськості. З початку 2016 р. так і не запрацювала система електронного декларування доходів та витрат чиновників. З метою створення альтернативної бази декларацій експерти ДОГО «ДКЕЦРП» протягом першого півріччя 2016 року збирали декларації за 2015 рік чиновників виконавчої влади, місцевого самоврядування та суддів як Житомирської області, так і інших областей та перевірили наскільки відкритими є декларації по доходи та витрати, а також провели аналіз самих декларацій. Мета проекту полягала в моніторингу як доступності інформації декларацій про фінансовий стан для громадського контролю, так і в виявленні в деклараціях ознак, що можуть свідчити про внесення до них недостовірної інформації, конфлікту інтересі, приховування реальних статків тощо.

Під час прес-конференції буде поінформовано про поточні зміни законодавства щодо декларування доходів, надано оцінку доступності декларацій чиновників для громадського моніторингу, критерії оцінювання змісту декларацій, а також можна буде дізнатись про мільйонерів, «одарованих», збирачів земель, володарів «гранд – хат, квартир, гаражів», безхатченків, «автоманів», про тих, коли хочеться придбати дороге авто, а зарплати не вистачає та про ті органи, які «послали» запитувачів на публічну інформацію.

Місце: в конференц-залі готелю «Україна». Початок: о 10.00

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #чиновники #декларації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...