• Головна
  • Податківці Житомирщини виявили "тіньові" кошти підприємців
Перевірки
14:45, 20 липня 2016 р.

Податківці Житомирщини виявили "тіньові" кошти підприємців

Перевірки

У січні-червні 2016 року документальними перевірками, в тому числі спільно з іншими контролюючими органами, з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів (виплати заробітної плати у “конвертах”, ведення подвійної бухгалтерії, тощо) охоплено 144 юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Житомирській області.

Перевірками донараховано 6735,3 тис грн, що на 4404,1 тис грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Із загальної суми узгоджених донарахованих сум 1143,8 тис грн надійшло до бюджету.

З метою забезпечення усунення порушень чинного трудового законодавства України, легалізації заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, у січні-червні 2016 року спільно з іншими контролюючими органами проводились перевірки з питань дотримання фізичними особами - підприємцями та юридичними особами вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб. Так, за результатами вжитих заходів залучено до оформлення належним чином трудових відносин 1902 громадян, 126 фізичних осіб зареєструвались суб'єктом підприємницької діяльності, додатково до бюджету надійшло 963,8 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #податківці #тіньова політика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...