• Головна
  • У Новограді-Волинському відкрито нове приміщення протитуберкульозного диспансеру
Фото
11:46, 25 серпня 2016 р.

У Новограді-Волинському відкрито нове приміщення протитуберкульозного диспансеру

Фото

24 серпня в рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття нового приміщення протитуберкульозного диспансеру, який в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню.

Про це проінформувала прес-служба міської ради Новоград-Волинського.

У цьому році додатково з міського бюджету виділено на функціонування закладів охорони здоров’я 15млн грн, відкрито 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І після реконструкції відкрито приміщення для лікування соціально-небезпечних хвороб.

В 2011 році було розпочато роботи щодо подальшого використання приміщення, в якому раніше знаходилося туберкульозне відділення. Була розроблена проектно-кошторисна документація, прийнято рішення про добудову частини будівлі для організації роботи трьох диспансерів: шкірно-венерологічного, наркологічного та протитуберкульозного, і в 2012 році розпочалась реконструкція приміщення.

З 2012 по 2016 роки було освоєно 2 млн 710 тис 190 грн з міського бюджету, 914 тис 130 грн коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Додатково з міського бюджету в квітні 2016 року було виділено 130 тис грн на придбання меблів та медичного обладнання. Над реалізацією проекту працювали дві підрядні організації: ТОВ „Єврофасад“ (з 2012-2015р.) і ТзоВ фірми «Ізоляція К», яка за три місяці успішно завершила роботи.“

Головний лікар міськрайТМО Василь Борис, звертаючись до присутніх наголосив, що з сьогоднішнього дня 26 високопрофесійних медичних працівників матимуть змогу в прекрасних сучасних умовах надавати медичну допомогу пацієнтам, а також подякував міській владі, депутатському корпусу та всім, хто доклав максимум зусиль задля втілення в життя важливого проекту „Реконструкція протитуберкульозного приміщення“.

Після символічного перерізання червоної стрічки присутні мали можливість оглянути приміщення протитуберкульозного, шкірно-венерологічного та наркологічного диспансерів Новоград-Волинського міськрайТМО, кабінети лікарів, маніпуляційні кабінети, а також оцінити створений для працівників та пацієнтів затишок і комфорт. Слід зазначити, що відділення обладнані відповідно до сучасних медичних вимог та санітарно-гігієнічних норм, оснащені новітнім медичним устаткуванням, що дозволяє використовувати передові методи й технології лікування та надання медичної допомоги.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському 20 серпня багатодітна родина отруїлась білковим кремом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новоград-волинський #приміщенняпротитуберкульозногодиспансеру
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...