• Головна
  • У Бердичівському районі виправна колонія займеться ремонтом очисних споруд
14:30, 25 серпня 2016 р.

У Бердичівському районі виправна колонія займеться ремонтом очисних споруд

18 серпня поточного року керівництво Державної екологічної інспекції у Житомирській області та Управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області відвідано Райківську виправну колонію № 73.

Основною причиною візиту є екологічна проблема, яка може виникнути внаслідок скиду неочищених стоків у поверхневі води, адже поблизу колонії знаходяться очисні споруди призначені для очистки господарсько - побутових вод, як установи, так і населення с. Райки.

Очисні споруди, введені в експлуатацію в 1973 році і мають потужність – 400м3 на добу. Внаслідок тривалої експлуатації система обладнання і будівельні конструкції вичерпали свій ресурс та перебувають в технічно – несправному стані. Застаріла технологія і біофільтри не забезпечують дотримання встановлених нормативів ГДС забруднюючих речовин в р. Гнилоп’ять. Фактично в р. Гнилоп’ять, яка протікає по території Житомирської та Вінницької областей та є правою притокою р.Тетерів басейну річки Дніпро, здійснюється скид взагалі неочищених каналізаційних стоків.

Зазначене питання протягом останніх років піднімалось на рівні як місцевої влади, так і на рівні держави. Але будь – яких заходів щодо приведення до належного стану очисних споруд ніхто не здійснював.

Новопризначений керівник пенітенціарної служби Віктор Докімчук перейнявся проблемою та спільно з заступником начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області Сергієм Зибаловим намітили першочергові заходи, які необхідно здійснити негайно, щоб не допустити забруднення природи. Пан Докімчук доручив керівництву установи власними силами та засобами провести очистку аеротенків та біоставків.

У подальшому заплановано підготовку документів до центральних органів виконавчої влади України стосовно виділення необхідних коштів для ремонту очисних споруд.

Державні інспектори сподіваються, що нарешті стара проблема буде зрушена з місця і забруднення річки припиниться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#райки #колонія #гнилоп'ять #очисніспоруди #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Через 81 рік «повернувся» додому з війни: поховали воїна, останки якого знайшли пошуківці Житомирщини, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Будівельні роботи сміттєпереробного заводу у Житомирі завершені вже на 90%, — ФОТО
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
В житомирському університеті працює професор зі світовим ім’ям, який «рятував» Фукусіму та Чорнобиль
ОСВІТА
Поліція Житомирщини закликає не вірити «добродіям», які вимагають гроші за порятунок рідних від неприємностей
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...