
13:05, 16 вересня 2016 р.
Дозволи для вилову риби на водосховищі «Житомирське» скасують
Житомирською місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання незаконними та скасування наданих приватному підприємству погоджень режиму експлуатації водосховища «Житомирське», а також реєстрації Декларації відповідності матеріально-технічної бази цього підприємства вимогам законодавства при використанні водосховища.
Установлено, що посадові особи Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області протиправно виготовили підприємству необхідні дозволи для промислового вилову риби у водосховищі «Житомирське», цільове призначення якого – технічне і питне водопостачання житомирян і підприємств.
Зокрема, документи виготовлено у порушення законодавства, за відсутності відповідного погодження Житомирської міськради на проведення такого вилову риби.
Також Житомирською місцевою прокуратурою подано до суду клопотання про забезпечення позову шляхом встановлення заборони товариству проводити будь-яку діяльність на водосховищі «Житомирське».
Позов скеровано до Житомирського окружного адміністративного суду.
Як повідомлялося раніше, за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами державного контролюючого органу розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України.
Нагадаємо, що У Житомирі активісти перекрили дорогу, аби не допустити "приватизації" Тетерева.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
17:25
23 квітня
18:20
21 квітня
ТОП новини
Оголошення
12:22, 19 квітня
8
12:22, 19 квітня
09:37, 21 квітня
5
12:21, 19 квітня
3
live comments feed...