• Спортсмени Житомирського клубу успішно виступили на Міжнародному турнірі
17:30, 20 вересня 2016 р.

Спортсмени Житомирського клубу успішно виступили на Міжнародному турнірі

17 – 18 вересня у Берліні відбувся Міжнародний відкритий турнір з карате «Banzai Cup», участь у якому взяли представники 34 країн світу.

Загальна кількість спортсменів сягнула більше 1300 осіб.

Banzai Cup - традиційно один із найсильніших спортивних стартів Європи. Житомирщину на цьому турнірі представляли вихованці Житомирської ГО «СЦ «Додзе» - Олександра Корягіна, Віталій Єлізаров, Вероніка Костюченко, Данило Колядин та Андрій Бондар.

За підсумками змагань Дмитро Колядин здобув срібну нагороду у своїй категорії – куміте, хлопці 8-9 років, Вероніка Костюченко посіла III місце у категорії куміте, дівчата, 16-17 років, здобувши бронзову нагороду, Олександра Корягіна стала 5-ю у категорії ката, дівчата.

Вітаємо юних спортсменів з успішним стартом на міжнародній арені спортивного сезону 2016/2017 та бажаємо подальших перемог!