• Головна
  • На Житомирщині припинено незаконну оренду земель водного фонду площею майже 10 га
09:34, 8 листопада 2016 р.

На Житомирщині припинено незаконну оренду земель водного фонду площею майже 10 га

Позов прокуратури Житомирської області щодо незаконності розпоряджень Житомирської райдержадміністрації про надання в оренду приватному підприємству земельної ділянки водного фонду площею 9,7 га господарським судом області задоволено.

Йдеться про те, що у жовтні 2012 року Житомирською райдержадміністрацією видано розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду площею 9,7 га вартістю майже 65 тис грн в оренду із земель запасу Сінгурівської сільської ради. У подальшому проект землеустрою затверджено та передано зазначену площу приватному підприємству в оренду строком на 25 років для рибогосподарських потреб.

Проте, землі водного фонду райдержадміністрацією надано в оренду з порушенням вимог чинного законодавства та Земельного кодексу України, оскільки правом розпоряджатися землями зазначеної категорії наділена Житомирська обласна державна адміністрація. Крім цього, ділянку землі надано без проведення земельних торгів.

Також порушено й природоохоронне законодавство: проект землеустрою затверджено без погодження Державного агентства водних ресурсів України.

За втручання прокуратури області припинено незаконну оренду земель водного фонду площею майже 10 га.

#житомирщина #ставок #оренда
Оголошення
live comments feed...