• Головна
  • 18 травня День корпоративного волонтерства
12:15, 10 травня 2012 р.

18 травня День корпоративного волонтерства

18 травня День корпоративного волонтерства пройде у 25 країнах. Запрошуємо компанії, установи, громадські організації, навчальні заклади міста Житомира приєднатися до Дня корпоративного волонтерства, і стати одним з 10 000 волонтерів у світі.
Що таке День корпоративного волонтерства 18 травня?
Це міжнародний День, коли співробітники компаній допомагають своїми професійними навичками громадським організаціям, благодійним фондам і соціальним установам. Компанія надає співробітникам ресурси для здійснення такої допомоги (наприклад, транспорт, інтернет, та ін. речі).
Чим можна допомогти?
Співробітники компаній можуть надавати допомогу в PR, IT, аудиті, бухгалтерії, юридичних послугах, HR-питаннях, перекладах, поліграфії, господарських роботах (фарбування, озеленення та прибирання території тощо). Перелік робіт, виконання яких потребують соціальні установи та громадські організації м. Житомира - на сайті www.gromin.at.ua у вкладці «ЗАХОДИ ДНЯ».
Як взяти участь?
Компаніям, які бажають взяти участь у Дні корпоративного волонтерства, необхідно зареєструватись на сайті www.gromin.at.ua у вкладці «ПРИЄДНУЙТЕСЬ!». У полі «Ваші побажання» вкажіть яку саме роботу і для якої організації ви б хотіли виконати з переліку наведеного у вкладці «ЗАХОДИ ДНЯ» або це може бути ваша власна ініціатива. Ви можете зареєструватись самостійно або зателефонувавши за наведеними нижче телефонами.
Організаціям, яким необхідна допомога також необхідно зареєструватись. У полі «Ваші побажання» вказати необхідні види робіт та кількість волонтерів.

www.gromin.at.ua
[email protected]
46-94-43, (098) 836-43-24 (Ольга),
(093) 353-31-53, (097) 292-73-97 (Михайло)

Оголошення
live comments feed...