• Головна
  • Прокуратура Житомирщини взяла на особливий контроль літній відпочинок дітей-сиріт
17:35, 1 червня 2012 р.

Прокуратура Житомирщини взяла на особливий контроль літній відпочинок дітей-сиріт

Органами прокуратури області проводяться перевірки дотримання вимог законодавства про оздоровлення та відпочинок дітей, у тому числі відправлення дітей на відпочинок за кордон. Під час прокурорських перевірок особлива увага надається стану дотримання норм харчування дітей, організації їх змістовного дозвілля, безпечність умов перебування у пришкільних таборах та стаціонарних оздоровчих закладах.

За інформацією прес-служби прокуратури Житомирської області, відповідно до вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», закладами повинен реалізовуватися комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей упродовж літнього періоду.

Натомість встановлено, що дозвілля дітей в окремих закладах оздоровлення та відпочинку належним чином не організовано. Відсутні перспективні плани виховної роботи на відпочинкову зміну. У зоні особливої уваги перебуває діяльність закладів оздоровлення, де відпочивають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Наразі перевірки тривають, про остаточні результати, встановлені порушення та заходи прокурорського реагування буде повідомлено по їх закінченні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...