Реклама
17:58, 27 грудня 2016 р.

Де встановити камін в будинку?

Реклама

Забезпеченню пожежної безпеки повинна приділятися підвищена увага на всіх етапах установки каміна uniflam 700 . Всі місця, де камін прилягає до стін приміщення, повинні бути ізольовані або обладнані додатковою захисною стінкою. Це ж відноситься і до димоходу, і до стельових перекриттів. Крім іншого, в дерев'яному будинку доводиться враховувати такий фактор, як усадка стін і сезонне рух стін і перекриттів. Утеплення повинно бути обладнане з урахуванням цих особливостей дерев'яного будинку.

Особливу увагу слід звернути на верхній звід каміна, де починається димар і закріплені стельові перекриття. Складність пристрою ізоляції в цьому місці не повинна заважати якісному виконанню. Всі елементи повинні бути обгорнуті спеціальною фольгою, мінеральною ватою або сендвіч-пакетами. Всі дверні проходи і теплові короба повинні бути ретельно ізольовані від дерев'яних конструкцій.

Димоходи також повинні бути ретельно ізольовані в місцях зіткнення з перекриттями, кроквяної системою і в місці виходу на дах. Якщо димар вбудований в простір другого поверху, слід забезпечити його ізоляцію від всіх дерев'яних конструкцій, домогтися дотримання необхідної відстані від легкозаймистих предметів до димоходу, покрити димар декоративним негорючим матеріалом. У місці виходу на дах, крім теплоізоляції, повинна бути ретельно обладнана гідроізоляція, виконана із спеціальних теплостійких і одночасно гідроізоляційних матеріалів.

Де встановити камін в будинку?, фото-1

Біля камінний простір

Підлога перед каміном uniflam 700  повинна бути зроблена з негорючих матеріалів. Це може бути керамічна плитка або один з видів натурального каменю. В крайньому випадку, перед топкою повинен бути викладений металевий лист. Все це потрібно в цілях забезпечення пожежної безпеки.

Біля камінний простір має бути надійно захищений від вогню. З тією ж метою не рекомендується розташовувати занадто близько до каміна, а в особливості поруч з топкової частиною, різноманітні елементи декору, меблі, килимові покриття, штори та ін. Всі легкозаймисті предмети повинні бути розташовані мінімум в метрі від топки каміна. Якщо у каміна немає скляних дверцят, перед топкою слід встановити скляний екран або декоративну металеву решітку.

Ретельне дотримання всіх норм і правил при зведенні каміна краткі, а згодом дотримання норм безпеки при експлуатації дасть гарантію довгого життя каміна і дерев'яного будинку, в якому він буде встановлений. А всі члени сім'ї зможуть насолодитися теплом і затишком, який дарує полум'я палаючого каміна і потріскування палаючих в ньому полін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...