10:40, 5 червня 2012 р.

Не хочу їхати з Житомира

«Не хочу їхати з Житомира, тому що тут є все для життя: цінності, доброта і краса!» – так прощався у день захисту дітей професор Болонського університету Дімітріс Аргіропоулос, завершуючи 5-денний семінар «Сім’ї та школи Житомира: досвід і перспективи інклюзивної освіти». Грек за походженням, він привіз до Житомира прапор своєї країни.
Координатор проекту – декан соціально-психологічного факультету професор Олександр Музика – розповідає: «Ми маємо усвідомити і донести до громадськості всю складність проблеми інклюзивної освіти. На семінарі університет об’єднав фахівців з управлінь освіти Житомира та області, з СНВК №59, ЗОШ №30, Потіївської школи-інтернату, школи «Сяйво», україно-італійської школи «Всесвіт», громадської організації МБФ «Місія в Україну». І, що найголовніше, батьків дітей з обмеженими можливостями. Останнє особливо підкреслила Анналіза Дал Аста, яка сама пересувається на візку: «Все, що робиться для нас, не повинно робитися без нас!»
Учасники семінару обмінялися цінним досвідом. Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка професор П.Ю.Саух і професор Болонського університету Дімітріс Аргіропоулос підписали угоду про співпрацю.
Досягнуто домовленості, що наступний семінар відбудеться у кінці вересня 2012 року. Тоді ж спецкурс «Основи інклюзивної освіти» для студентів психологів і соціальних педагогів прочитає професор Аргіропоулос. То ж Болонський процес на соціально-психологічному факультеті – це не фікція, а повсякденна реальність. І це відчули всі студенти університету, коли в день випуску їх вітав професор з Болоньї.

Не хочу їхати з Житомира, фото-1
Не хочу їхати з Житомира, фото-2
Не хочу їхати з Житомира, фото-3
Не хочу їхати з Житомира, фото-4
Не хочу їхати з Житомира, фото-5
Не хочу їхати з Житомира, фото-6
Не хочу їхати з Житомира, фото-7
Не хочу їхати з Житомира, фото-8
Не хочу їхати з Житомира, фото-9
Не хочу їхати з Житомира, фото-10
Не хочу їхати з Житомира, фото-11
Не хочу їхати з Житомира, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...