• Студент із Житомира здобув титул чемпіона України з армспорту
10:52, 11 квітня 2017 р.

Студент із Житомира здобув титул чемпіона України з армспорту

З 3 по 5 квітня в Харкові проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

У змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів, серед яких студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин.

В особистій першості у ваговій категорії 60 кг. (клас Арм 2) на ліву руку Дмитро посів друге місце, а на праву руку став чемпіоном України.

Нагадаємо, що Луцишину у серпні минулого року було присвоєно звання «Майстер спорту України» з армреслінгу, а восени 2016 року за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту його нагородили Почесною грамотою Житомирської ОДА.

У збірної команди України з армреслінгу студент ЖНАЕУ Дмитро Луцишин брав участь у чемпіонаті світу, який проходив у Болгарії.

Особисто студент ЖНАЕУ зайняв восьме місце, а команда України виявилась найсильнішою і стала чемпіоном світу у командному заліку.

На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України в листопаді 2016 року у ваговій категорії до 59 кг. Дмитро Луцишин із Житомирського агроуніверситету підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.