• Головна
  • В Житомирській області попри все зростає злочинність, - прокуратура
09:20, 27 червня 2012 р.

В Житомирській області попри все зростає злочинність, - прокуратура

Прокурором Житомирської області Ігорем Проценком проведено розширене засідання колегії, на якому розглянуто стан злочинності, додержання законодавства органами внутрішніх справ щодо реєстрації і розкриття злочинів та прокурорського нагляду з цих питань.

У роботі колегії взяли участь і виступили начальник УМВС України в області Олександр Просолов, керівники підрозділів апарату прокуратури області, прокурори міст, районів та прирівняні до них прокурори, начальники міськрайвідділів міліції та їх слідчих відділень, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У вступному слові прокурор області Ігор Проценко зауважив, що, попри те, що завдяки спільним координаційним діям правоохоронних органів досягнуто конкретних результатів, зокрема, на чверть зменшено число вбивств, кількість грабежів і злочинів, вчинених групою осіб, у стані алкогольного сп’яніння тощо, все ж, проблема росту злочинності в області наразі є надзвичайно гострою.

З детальним аналізом стану злочинності в області виступив заступник прокурора області Владислав Фінік. Він зазначив, що на зростання злочинності впливають як об’єктивні причини - соціально-економічна ситуація, так і суб’єктивні. Нові підходи у роботі правоохоронних органів, які спрямовані на викорінення практики укриття злочинів, також певною мірою збільшили кількість облікованих злочинів.

Однак на сьогодні варто визнати, що однією із головних причин погіршення криміногенної ситуації в області є неналежна профілактична діяльність органів внутрішніх справ. Владислав Фінік проаналізував методику роботи правоохоронних органів та вказав на негативні сторони, від яких необхідно відходити у практичній діяльності, особливо що стосується кваліфікації дрібних злочинів. Підсумовуючи роботу колегії, прокурор області Ігор Проценко наголосив, що боротьба зі злочинністю не обмежується злочинами проти особи та її власності. Не меншої уваги потребує захист економічних інтересів держави, а тому невідкладного посилення вимагає протидія злочинам у сфері господарської діяльності. Прокурор області перед усіма учасниками наради поставив вимогу - кардинально змінити ставлення до роботи та забезпечити реальний вплив на стан злочинності в області.

На засіданні колегії схвалено заходи щодо поліпшення спільних координаційних дій усіх правоохоронних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...