• Головна
  • Жителі Пулинського району заблокували вантажівку зі львівським сміттям
15:18, 14 квітня 2017 р.

Жителі Пулинського району заблокували вантажівку зі львівським сміттям

Жителі Пулинського району Житомирщини заблокували вантажівку зі львівським сміттям та обіцяють не випустити до того часу, поки не буде прибрано 11 фур сміття, викинутого у районі 2 дні тому.

 Про це заявляють самі жителі, а також нарікають, що сміття викинули їм у подарунок на «чистий четвер», хоча напередодні увесь район прибрав узбіччя та провів масштабну толоку.

 Позицію людей підтримує і місцева влада.

 Приблизно в ніч на 13 квітня близько 200 тонн сміття скинули на території Пулинського району, зокрема у селах Улашанівка та Червоносілка.

 Походження сміття не викликає сумнівів, адже у ньому наявні товарні чеки з міста Львова та документи з найближчих районів.

 Також 13 квітня поліція виявила поблизу села Улашанівка автомобіль, завантажений 20 тонами відходів. Проходять процесуальні дії, поліція допитує власника затриманого автомобіля.

 Водій вантажівки зазначає, що везе сміття у Київ, але кінцевий пункт призначення назвати не може, бо йому «ще не повідомили».

 Автомобіль тимчасово затриманий, а поліція звернулася з клопотанням до суду про арешт зазначеної вантажівки.

 За фактом вивантаженого сміття розпочато кримінальні впровадження за статтею 239 КК України (забруднення та псування земель).

#пулин #сміття #вантажівка #львів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...