• Головна
  • Китайці ознайомились з виробничими потужностями Житомирського ТТУ
10:20, 24 квітня 2017 р.

Китайці ознайомились з виробничими потужностями Житомирського ТТУ

Представники китайського підприємства «Анкай» впродовж тижня ознайомлювалися з транспортною мережею міста, інфраструктурою та відвідали КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», для того аби ознайомитись із виробничими потужностями.

Про це йдеться на сайті  міської ради.

«Ми плануємо, що у майбутньому наша співпраця переросте у спільне виробництво електробусів. Житомир – це перше місто в Україні, що активно працює в напрямку розвитку електротранспорту і це нам підтвердили в Міністерстві інфраструктури», - зазначив заступник директора китайського заводу «Анкай» Джордж Лі.

За участі міського голови Сергія Сухомлина та представників китайської делегації, 20 квітня, у Міністерстві інфраструктури відбулась зустріч щодо проекту виготовлення електробусів.

«Міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив наших гостей, що тема розвитку електротранспорту наразі дуже актуальна. Це дасть можливість забезпечити електробусами не лише Житомир, а й всі міста України. Міністерство запевнило, що в даному напрямку буде повністю сприяти, для того, щоб всі ініціативи були реалізовані найближчим часом», - розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Інженери китайської компанії «Анкай» провели дослідження транспортної мережі міста, для того, щоб з’ясувати чи є можливості у міста експлуатувати електробуси. Відповідно до досліджень використання сучасних електробусів можливе на дорогах Житомира.

Нагадаємо, що  19 квітня делегація представників китайського заводу «Анкай» відвідали цех на базі КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»,  з метою оцінити Житомир як потенційний майданчик для розміщення, збірки та сервісу електробусів.

Читати також:Купувати автобуси для Житомира будуть поетапно: перші машини мають поставити ще цього року.

#житомир #китай #тту #автобуси
Оголошення
live comments feed...