• Головна
  • Житомирське регіональне управління ПриватБанку відзначило 15-річчя: цифри та плани
Новини компаній
19:34, 27 квітня 2017 р.

Житомирське регіональне управління ПриватБанку відзначило 15-річчя: цифри та плани

Новини компаній

Житомирське регіональне управління ПриватБанку у квітні відсвяткувало своє 15-річчя. З цього приводу новопризначений його директор Вадим Хиля зустрівся з журналістами та відзвітував про останні досягнення, а також плани на майбутнє, виконання яких залежить від готовності держави співпрацювати. Втім після націоналізації підприємства дана перспектива вже не здається настільки ефемерною, як раніше.

Вадим Хиля разом з керівником напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів Житомирського РУ ПриватБанку Романом Грицютою наочно продемонстрували ситуацію в банку після переходу в держвласність і стан справ на банківському ринку Житомирщини.

 «Це перший з успішних досвідів, коли держава стала 100% власником банку та відбувається розвиток після націоналізації.Було створено наглядову раду ПриватБанку, а також було обрано нове правління банку, де між іншим голова та перший заступник - люди з досвідом роботи безпосередньо у самому ПриватБанку», - розпочав Вадим Хиля.

Крім того, ПриватБанк довів свою першість цифрами, інноваційними і технологічними підходами, а також новими банківськими сервісами, які нині впроваджуються у Житомирській області.

«На сьогодні ми є найбільш ліквідним банком України. Люди продовжують нам довіряти ми залишаємося №1 по кількості депозитів у Житомирській області. Приємно також, що інші банки впроваджують схожі сервіси та програми. Але бути першими – це й велика відповідальність, в першу чергу перед нашими клієнтами», - зазначив Вадим Хиля.

Ставши державним банком, ПриватБанк отримав доступ до тих програм і продуктів, якими раніше не міг займатись. Це програма по підвищенню енергоефективності житла українців - «Теплі кредити», якою мають право користуватись як власники окремих домогосподарств, так і ОСББ та ЖБК. У всіх відділеннях банку можна отримати фахові консультації з питань «теплих кредитів».

 « «Теплі кредити» не передбачають першого внеску, термін позики може становити до 7 років та не вимагає застави. ОСББ і ЖБК можуть самостійно обрати підрядника через платформу ПриватМаркет прямо на сайті банку. Перед тим, як розмістити підрядника до каталогу, працівники банку перевіряють його на чесність та якість пропонованих товарів», – додав Роман Грицюта.

У рамках програми “Теплі кредити” на Житомирщині вже оформлено близько 60 кредитів із заявками на компенсацію. Нині по Житомирській області доступно 100 партнерів-магазинів, де можна купувати товари по програмі “Теплі кредити” через сервіси “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

У ключі розвитку після націоналізації 15 бюджетних організацій, а це близько 2 000 працівників, було проавансовано ПриватБанком на суму 6 млн грн у березні 2017 року по Житомирській області.

Водночас ПриватБанк активно займається благодійністю через БФ «Допомогати просто». У 2017 році Житомирська центральна дитяча міська лікарня отримала медичне обладнання (датчики для УЗД) на суму 491 986,00 грн. Наразі діють ще 3 благодійні проекти.

Вадим Хиля також розповів і про успішне впровадження у березні можливості оплати за Інтернет, кабельне ТВ за допомогою QR-коду. Понад 200 житомирян вже встигли випробувати такий спосіб оплати. Наразі оплата через QR-код - у стадії реалізації і по квитанціях обленерго. Також, здійснюються переговори щодо впровадження оплати за проїзд у трамваях і тролейбусах скануванням QR-коду.

Під час прес-конференції було відзначено сертифікатом 100-тисячного пенсіонера-клієнта ПриватБанку. Нею стала пані Любов Григор’євна, яка вже користувалась раніше послугами ПриватБанку та задоволена роботою та ставленням працівників, які її обслуговують.

«100 000 пенсіонерів області отримують свої пенсійні виплати на картки ПриватБанку, що безумовно є лідируючим показником», - зазначив Вадим Хиля.

Наприкінці зустрічі були озвучені цифри по програмі “КУБ” (Країна успішного бізнесу) в області. Так, уже профінансовано 290 проектів на суму 25 млн 700 тис. грн, з них - шість проектів “АгроКУБ”. Понад 10 бюджетних організацій області довірили свої тимчасово вільні кошти (55 265 922,91 грн) на депозити у ПриватБанк.

Директор Житомирського РУ ПриватБанку наголосив, що це не всі позитивні зрушення, готуються до впровадження й нові інноваційні банківські програми, про які неодмінно буде висвітлено у наступних зустрічах з медіа.

Нагадаємо, що 6 квітня у Житомирі урочисто відкрили VIP-центр ПриватБанку, який став 60 відділення мережі банку на Житомирщині.

#житомир #приватбанк #хиля #депозит
Оголошення
live comments feed...