![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:16, 20 липня 2017 р.
У Житомирському районі вогнеборці тренувалися гасити пожежу в Геріатричному центрі
20 липня до Служби порятунку «101» від чергової медсестри надійшло повідомлення про пожежу в Геріатричному центрі, що в с. Іванівка Житомирського району. З вікон третього поверху корпусу виходив густий дим. Сам осередок загоряння знаходився в палаті №42. Персонал почав негайно проводити евакуацію хворих із небезпечної зони. Члени добровільної пожежної дружини приступили до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Саме така легенда була взята за основу тренувального тактико-спеціального навчання з особовим складом чергових караулів підрозділів Житомирського міського гарнізону.
До місця надзвичайної події прибуло два відділення вогнеборців. Провівши розвідку, вони встановили, що в головному корпусі внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникло загоряння меблів і оздоблення палати на третьому поверсі. Площа пожежі становила близько 100 кв.м. Під час проведення розвідки у задимлених приміщеннях закладу бійцям ДСНС вдалося виявити 10 постраждалих.
Для ефективнішої ліквідації пожежі було створено 3 оперативні дільниці. Вогнеборці першої з яких займалися пошуком та евакуацією хворих пацієнтів. Друга дільниця займалася безпосереднім гасінням пожежі в палаті. Третя – захистом приміщень 3-го поверху та горища від розповсюдження вогню. Завдяки злагодженим діям вогнеборців пожежу вдалося успішно ліквідувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
11:49, 16 липня
16:50, 24 липня
16:50, 24 липня
18:55, 18 липня
16:48, 24 липня
live comments feed...