• Головна
  • У Житомирі проектні пропозиції Бюджету участі пройшли перевірку в два етапи
16:24, 21 липня 2017 р.

У Житомирі проектні пропозиції Бюджету участі пройшли перевірку в два етапи

Проектні пропозиції Бюджету участі пройшли перевірку в департаменті містобудування та земельних відносин в два етапи. Дане рішення було прийнятоз метою більш детально перевірити належність земельної ділянки територіальній громаді міста та відповідність запланованих робіт до цільової програми департаменту.

За результатами перевірки проектів департаментом містобудування та земельних відносин 19 липня відбулось засідання робочоїгрупи. На засіданні були присутні представники виконавчих органів та автори проекту, яким пояснили зауваження та запропонували внести зміни.

Окрім того, після завершення верифікації заплановані громадські обговорення по кожному проекту. Адже саме мешканцям Житомира вирішувати, що вони хочуть бачити у місті

№ Проекту та назва

Автор проекту

Результат верифікації департаменту містобудування та земельних відносин

Результати робочої групи

№ 78 «Мрія дитинства»

Юлія Петренко

Так. Програмою (з програмою, розроблення містобудівної та проектної окументації територій м. Житомира на період 2016-2018 роки передбачено виготовлення проектної кошторисної документації капітального ремонту благоустрою території з організацією скверу та громадського простору в районі вул. Чуднівської. Пропонуємо, у зв’язку з тим, що у 2017 році кошти не передбачені за можливості долучити кошти з бюджету участі.

Спрямувати проектну пропозицію на довивчення до департаменту містобудування та земельних відносин та управління комунального господарства, щодо мереж.

№57 «ПАМ’ЯТНИК «ПАРА» – ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ» НА СОБОРНОМУ МАЙДАНІ»

Оксана Довбня

Так. Цільовою програмою департаменту містобудування передбачено кошти на розробку проектної кошторисної документації на капітальний ремонт благоустрою майдану Соборного. Проект може бути розглянутий в комплексі реконструкції майдану Соборного, можливо на конкурсній основі.

Автор проекту може лише подати пропозицію проведення конкурсу, у зв’язку з дією постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 р. №2137 «Про затвердження порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів». Або змінити параметри пропозиції.

№37 «Міні-музей під відкритим небом «Справжній несправжній зоопарк» 0+

Юлія Острогляд

Так. За погодження м проектної документації з органом охорони культурної спадщини та департаментом містобудування.

Детально розписати розрахунок. Та узгодити проект відповідно до концепції реконструкції парків.

№59 «Парк-заповідник:"Житомир 1100" із підземеллями Юридики Ієзуїтської»

Владислав Бялецький

Так. Цільовою програмою департаменту містобудування передбачено кошти на розробку проектної кошторисної документації на капітальний ремонт благоустрою території проведення археологічних досліджень в районі Замкової гори в м. Житомирі. Проект може бути розглянутий в комплексі Замкової гори, можливо на конкурсній основі.

У зв’язку із запланованим проведенням археологічних розкопок у 2018 році в районі Замкової гори, відправити проект на довивчення.

№81 «Алея Козацького духу»

Наталія Ожегова

Так. Програмою із створення розроблення містобудування та проектної документації території м. Житомира 2016-2018р. передбачено виготовлення проектно–кошторисної документації капітального ремонту, благоустрою території майдану Соборного. Даний проект може розглядатись лише у комплексі всього майдану можливо на конкурсній основі.

Автор проекту може лише подати пропозицію проведення конкурсу, у зв’язку з дією постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 р. №2137 «Про затвердження порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів». Або змінити локацію проекту та параметри пропозиції.

№38 «Благоустрій Яру неподалік Клосовського,10»

Анна Мазяр

Так. На сьогоднішній день департаментом містобудування проводяться роботи з встановлення вартості проектної документації на влаштування рекреаційної зони (сквер), в районі вулиці Клосовського (Яр) для включення даного об’єкту цільової програми департаменту містобудування.

Встановити площу реалізації проектної пропозиції. Та опрацювати проект управлінням комунального господарства.

№51 «Пляжний волейбол - в центрі міста!»

Ольга Яковлева

Ні. Історичний ареал м. Житомира, зона та території пам’яток архітектури. Пропонуємо на території Гідропарку (пляжів).

У зв’язку із запланованим проведенням археологічних розкопок у 2018 році в районі Замкової гори, відправити проект на довивчення. Погодити можливе розміщення спортивного майданчику в іншому місті з управлінням комунального господарства.

№48 «Як позбавитися сміття в Житомирі? Зробити сміття товаром!»

Ольга Яковлева

Ні. Сміттєзвалище не може бути в межах міста. В місті Житомирі планується сміттєпереробний завод в районі очисних споруд КП «Житомирводоканал».

Доопрацювати з управлінням комунального господарства.

№35 «Настінний розпис пам’яті Героїв Небесної Сотні (майдан С. П. Корольова)»

Сергій Носок

Ні. Пропонуємо визначити інше місце окремо. цільовою програмою департаменту містобудування передбачено та розробляється на сьогоднішній день проект документації на капітальний ремонт фасаду будівлі облдержадміністрації та благоустрій території з встановленням пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні, за адресою майдан ім. С.П. Корольова 3/14.

Змінити місце розташування проекту та отримати дозвіл від мешканців (власників) будинку. У разі необхідності внести до проекту утеплення стіни (для підготовчих робіт з нанесення малюнку).

№31 «Outdoor entertainment park» (Розважальний парк на відкритому повітрі)

Юрій Опанюк

Ні. Частина земельної ділянки згідно кадастрової карти України знаходиться у приватній власності.

Скорегувати територію розміщення спільно з департаментом містобудування та земельних відносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проект #бюджетучасті #перевірки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...