• Головна
  • У Житомирі влаштують молодіжний квест «Впливай»
09:40, 27 липня 2017 р.

У Житомирі влаштують молодіжний квест «Впливай»

Знання, практика, досвід – три кити реальних змін, з якими познайомляться житомиряни під час квесту «Впливай!» 30 липня, який відбудеться у «Центрі розвитку місцевого самоврядування» (вул. Михайлівська, 8/1).

Захід націлений на ознайомлення громадян з найкращими методами впливу громади на прийняття рішень.

ЧАС:11:00 – 13:30.

Презентація посібника ставить на меті максимально залучити громадян до впливу на прийняття рішень в місті та познайомити їх з найкращими методами, які на даний момент вдало та результативно використовують активісти по всій країні.

Захід відбуватиметься у вигляді квесту для молоді. Учасники будуть поділені на команди, яківідповідатимуть на тематичні загадки та шукатимуть наступні точки локації по центральних вулицях Житомира.

Всі учасники та команди-переможці отримають мотиваційні призи, але основним призом буде посібник, теорія та практика в якому підтверджена успішним багаторічним досвідом та допоможе впливати на те, щоб влада приймала рішення на користь громади.

Контакти:регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Житомир–Олексій Проноза, телефон:(093) 152-58-99, (097) 905-91-80,

e-mail:[email protected]

Обов'язкова попередня реєстрація учасників відбувається за наступним посиланням на гугл-форму:https://docs.google.com/forms/d/170F7VuzietwTS36znZVvM4hANKWLCBui_bvEPu0txxw/editабо за QR-кодом, що розміщений на афіші за допомогою смартфону.

У Житомирі влаштують молодіжний квест «Впливай», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #молодь #квест #впливай
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...